Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacyjnie - dostawcy konstrukcji wiazarowej.
#41
(12.09.2017, 18:13)surowy.piotr napisał(a): Cześć wszystkim forumowiczom Smile. Ja chcę zacząć taką budowę w Gryfinie. Jednak najbliższe wiązary są w Szczecinie. I co najlepsze. W kosztorysie na forum jest informacja, że koszt wiązarów z montażem i transportem to trochę ponad 13 tysięcy. Mi do tego projektu wyliczyli 13200 za samą konstrukcję. A montaż dodatkowo 4400 i transport 400 zł. Jeżeli ktoś z was ma namiary albo informacje co może tak ogromnie podbijać cenę albo czego nie wziąłem pod uwagę będę wdzięczny za informację.
Jeżeli trzeba to proszę przenieść do innego działu wątek.

To nie drogo 18000. W Kaliszu wiązary kosztowały 20000 i pewnie to cena po rabacie. Wink
Odpowiedz
#42
Hej. Dobra cena ( właściwie normalna)
U Huberta była inna sytuacja gdyż konstrukcja była "mieszana". Dwie trapezowe piłacie były w konstrukcji wiązarowej i dwie trójkątne tradycyjne krokwie. Stąd taka cena.
Niemożliwe nie istnieje...
Odpowiedz
#43
Łukasz mówiłeś kiedyś że załatwisz u Burkietowicza lepsze ceny dla klientów z Twoim projektem. Udało się coś zdziałać ?
Odpowiedz
#44
(12.09.2017, 19:01)czarnyvip napisał(a):
(12.09.2017, 18:13)surowy.piotr napisał(a): Cześć wszystkim forumowiczom Smile. Ja chcę zacząć taką budowę w Gryfinie. Jednak najbliższe wiązary są w Szczecinie. I co najlepsze. W kosztorysie na forum jest informacja, że koszt wiązarów z montażem i transportem to trochę ponad 13 tysięcy. Mi do tego projektu wyliczyli 13200 za samą konstrukcję. A montaż dodatkowo 4400 i transport 400 zł. Jeżeli ktoś z was ma namiary albo informacje co może tak ogromnie podbijać cenę albo czego nie wziąłem pod uwagę będę wdzięczny za informację.
Jeżeli trzeba to proszę przenieść do innego działu wątek.

To nie drogo 18000. W Kaliszu wiązary kosztowały 20000 i pewnie to cena po rabacie. Wink
To netto :Smile cena Smile
Odpowiedz
#45
(12.09.2017, 18:13)surowy.piotr napisał(a): Cześć wszystkim forumowiczom Smile. Ja chcę zacząć taką budowę w Gryfinie. Jednak najbliższe wiązary są w Szczecinie. I co najlepsze. W kosztorysie na forum jest informacja, że koszt wiązarów z montażem i transportem to trochę ponad 13 tysięcy. Mi do tego projektu wyliczyli 13200 za samą konstrukcję. A montaż dodatkowo 4400 i transport 400 zł. Jeżeli ktoś z was ma namiary albo informacje co może tak ogromnie podbijać cenę albo czego nie wziąłem pod uwagę będę wdzięczny za informację.
Jeżeli trzeba to proszę przenieść do innego działu wątek.

witam jestem z zachodniopomorskiego,ostatnio zakupilem projekt domza 150 tysiecy.pl,mozesz mi podac namiary na ta firme ze szczecina...
Odpowiedz


#46
(14.09.2017, 17:48)pawluk35 napisał(a):
(12.09.2017, 18:13)surowy.piotr napisał(a): Cześć wszystkim forumowiczom Smile. Ja chcę zacząć taką budowę w Gryfinie. Jednak najbliższe wiązary są w Szczecinie. I co najlepsze. W kosztorysie na forum jest informacja, że koszt wiązarów z montażem i transportem to trochę ponad 13 tysięcy. Mi do tego projektu wyliczyli 13200 za samą konstrukcję. A montaż dodatkowo 4400 i transport 400 zł. Jeżeli ktoś z was ma namiary albo informacje co może tak ogromnie podbijać cenę albo czego nie wziąłem pod uwagę będę wdzięczny za informację.
Jeżeli trzeba to proszę przenieść do innego działu wątek.

witam jestem z zachodniopomorskiego,ostatnio zakupilem projekt domza 150 tysiecy.pl,mozesz mi podac namiary na ta firme ze szczecina...

Tu masz adres i dane na okolice szczecina które robią z płytkami MiTek

KUDRA i Spółka Konstrukcje Dachowe  ul. Lubieszyńska 6, 72-006  MIERZYN www.kudra.com.pl  tel. 91 311-50-32
e-mail: konstrukcje@kudra.com.pl

PARTNER ul. Przyszłości 20-22,  70-893 SZCZECIN
Tel./Fax  91 462 17 20 e-mail:info@partner.szczecin.pl 
www.partner.szczecin.pl
Odpowiedz
#47
Wycena z dziś od Burkietowicza.Wiązary bez zmian,wszystko jak w oryginalnym projekcie.
Łódź.Strefa śniegowa 2,wiatrowa 1.
Wiązary z montażem,transportem itp itd 18,600netto.
Wiązary bez montażu,z transportem itp itd 14,600netto.
Odpowiedz
#48
(12.12.2017, 16:10)tomi8547 napisał(a): Wycena z dziś od Burkietowicza.Wiązary bez zmian,wszystko jak w oryginalnym projekcie.
Łódź.Strefa śniegowa 2,wiatrowa 1.
Wiązary z montażem,transportem itp itd 18,600netto.
Wiązary bez montażu,z transportem itp itd 14,600netto.

Witam Forumowiczów- mam pytanie czy ktoś posiada numer telefonu do osoby u Burkietowicza która zajmuje się konkretnie 
projektem p.Łukasza - był podany gdzieś na forum ale nie potrafię go teraz odszukać. Huh
Odpowiedz
#49
(62)7338335
Niemożliwe nie istnieje...
Odpowiedz
#50
(04.01.2018, 19:14)Łukasz napisał(a): (62)7338335

Powołać się na Ciebie czy to jest nr.telefonu do konkretnej osoby?   jeżeli nie podaj imię z kim tam rozmawiać. Dzięki
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu