Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowa Piwoda Powiat Jarosławski
#1
Zaczęliśmy budowe w sierpniu teraz czekamy na dach 12 września wiązary.
Budujemy systemem zleconym do SSO pozniej trochę zleconym trochę sami 
kilka zdjęć jak będzie czas  zrobimy więćej
Pozdrawiamy


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#2
Byłem i widziałem - fajna robota Smile
Oprócz tego co konsultowałem z Asią na prv zaciekawiły mnie nadproża z ceramiki. Czy taki montaż jest poprawny? Daje się tam zbrojenie?
Odpowiedz
#3
(11.09.2017, 19:46)marcinur napisał(a): Byłem i widziałem - fajna robota Smile
Oprócz tego co konsultowałem z Asią na prv zaciekawiły mnie nadproża z ceramiki. Czy taki montaż jest poprawny? Daje się tam zbrojenie?

To sa gotowe systemowe nadproza montaz jak najbardziej prawidlowy... ksztaltki ceramiczne zbrojone i zalane betonem
Odpowiedz
#4
mnie interesuje nadproze, w oknach, zakładam ze nie bedzie rolet i mieliscie dylemat co zrobic, wyllaliscie razem z wiencem taką opuszczona cześć wienca, mozna poprosci o detale tego wienca jak jest zrobione??
Wydaje sie byc ciekawy patent
Odpowiedz
#5
Witam. Czy można wiedzieć w jakiej kwocie zamkniecie SSO / materiały + robocizna / ? Pozdrawiam
Odpowiedz


#6
(13.09.2017, 09:18)wesolowski napisał(a): mnie interesuje nadproze, w oknach, zakładam ze nie bedzie rolet i mieliscie dylemat co zrobic, wyllaliscie razem z wiencem taką opuszczona cześć wienca, mozna poprosci o detale tego wienca jak jest zrobione??
Wydaje sie byc ciekawy patent

Witam 
będziemy mieć rolet zewnętrzne. tylko wybraliśmy inne. nie będą montowane razem z oknem i otwór nie jest zostawiony na rolety i okno. 
Będziemy mięć rolety osobno okno osobno. skrzynka rolety będzie umieszczona tam gdzie widać styropian nad oknami.

Pozdrawiam

15.09.2017 przyjechały wiązary ,chłopaki uporali się z montażem w jeden dzień polecam firmę SAWE z Niechobrza

a 22.09.2017 już zadeskowany i przykryty dach czekamy na pogode żeby połozyć blachę . Smile
Łukasz dzięki Ci za  ten projekt spełniamy marzenia Smile

(25.09.2017, 08:36)JoasiaiMarek napisał(a):
(13.09.2017, 09:18)wesolowski napisał(a): mnie interesuje nadproze, w oknach, zakładam ze nie bedzie rolet i mieliscie dylemat co zrobic, wyllaliscie razem z wiencem taką opuszczona cześć wienca, mozna poprosci o detale tego wienca jak jest zrobione??
Wydaje sie byc ciekawy patent

Witam 
będziemy mieć rolet zewnętrzne. tylko wybraliśmy inne. nie będą montowane razem z oknem i otwór nie jest zostawiony na rolety i okno. 
Będziemy mięć rolety osobno okno osobno. skrzynka rolety będzie umieszczona tam gdzie widać styropian nad oknami.

Pozdrawiam

15.09.2017 przyjechały wiązary ,chłopaki uporali się z montażem w jeden dzień polecam firmę SAWE z Niechobrza

a 22.09.2017 już zadeskowany i przykryty dach czekamy na pogode żeby połozyć blachę .wybralismy na pokrycie dachu blachodachówkę a nie dachówkę tak jak jest w projekcie.przez co wiązary są troszkę innej wytrzymałości bo blacha jest lżejsza Smile
Łukasz dzięki Ci za  ten projekt spełniamy marzenia Smile


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#7
CZyli rolety bedziesz mieć NATYNKOWE ???
nad oknami jest wstawione nadproże czy opuszczony wieniec robi za nadproże?
była papa na deskowaniu bo nie widać na zdjęciu... czy pełne deskowanie i blachodachówka?
ile za wiązary?
Odpowiedz
#8
(25.09.2017, 12:49)aarek1404 napisał(a): CZyli rolety bedziesz mieć NATYNKOWE ???

Rolety są:

1. nadstawne - montowane razem nad rama okienna w otworze
2. podtynkowe - kaseta przykrywa jest warstwa elewacji, montowane "na okno"
3. zewnetrzne - to wiadomo
Odpowiedz
#9
(25.09.2017, 13:23)tarkins napisał(a):
(25.09.2017, 12:49)aarek1404 napisał(a): CZyli rolety bedziesz mieć NATYNKOWE ???

Rolety są:

1. nadstawne - montowane razem nad rama okienna w otworze
2. podtynkowe - kaseta przykrywa jest warstwa elewacji, montowane "na okno"
3. zewnetrzne - to wiadomo

rolety będziemy mieć nr. 2 podtynkowe , przepraszam jeśli pisze niezrozumiale ale nie do końca się znam na budownictwie i nie umię ująć tego w fachowym słownictwie Smile

(25.09.2017, 12:49)aarek1404 napisał(a): CZyli rolety bedziesz mieć NATYNKOWE ???
nad oknami jest wstawione nadproże czy opuszczony wieniec robi za nadproże?
była papa na deskowaniu bo nie widać na zdjęciu... czy pełne deskowanie i blachodachówka?
ile za wiązary?

 rolety będziemy mieć podtynkowe
wieniec jest zalany razem z nadprożami w całości 
nie wiem za bardzo o co chodzi czy była papa na deskowaniu ?? 
za wiązary około 13 tyś + transport, montaż i dźwig jakięś 5 tyś około

(25.09.2017, 13:23)tarkins napisał(a):
(25.09.2017, 12:49)aarek1404 napisał(a): CZyli rolety bedziesz mieć NATYNKOWE ???

Rolety są:

1. nadstawne - montowane razem nad rama okienna w otworze
2. podtynkowe - kaseta przykrywa jest warstwa elewacji, montowane "na okno"
3. zewnetrzne - to wiadomo

rolety będziemy montować osobno w miejsce gdzie jest biała część styropianu. skrzynka ma jakieś 15 cm ocieplenie budynku 15 cm czyli będą równo z elewacją .
Odpowiedz
#10
Bedzie tez roleta w oknie balkonowym?

Dowiedz sie dokladnie bo u mnie skrzynka z racji dlugosci rolety na 18 cm i wtedu 15 cm styropianem nie przykryjesz.


Ja dlatego bylem zmuszony ocieplic dom 20cm styropianem
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu