Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fundamenty
#21
Na jakim etapie stoi budowa ? Ja z drugiej strony stargardu jestem, pod Suchaniem
Odpowiedz
#22
(09.09.2017, 20:49)fenixus napisał(a): Patryk masz może rysunek projektu swojego z wymiarami ? Jaki orientacyjnie większy   koszt z garażem ?

tak, w weekend go znalazłem :Smile postaram się go jutro umieścić. jeśli chodzi o koszta to liczę na jakieś 20tys. i myślę że powinienem się zmieścić.
Odpowiedz
#23
a oto i rysunek


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#24
Zaintrygował mnie ten pomysł z płaskim dachem na garażu. Czy mógłbyś zamieścić jakiś rzut fontu budynku? Bardzo mnie interesuje jak będzie rozwiązane połączenie obu dachów biorąc pod uwagę że szerokość budynku i garażu są takie same.
I jeszcze jedno, czy nie warto by wyprowadzić na tym etapie z istniejącego fundamentu jakichś zbrojeń celem połączenia z późniejszym garażem?
Odpowiedz
#25
@ Yuras - jak tylko otrzymam ten projekt to wstawię zdjęcia, bo na tą chwile wszytko jest u Pani architekt. co do wypustów do łączenia garażu... w fundamencie pręty zostały wypuszczone do połączenia, natomiast w fundament z bloczków będzie tak jak napisałeś łączony za pomocą prętów ale po przez wwiercanie się w istniejące bloczki, kierowniczka powiedziała że mi pokaże jak Smile

a tak patrząc dalej co u mnie to, mam już prąd na działce i tym tygodniu ma być woda. Więc podstawowe media już są/będą. 
Wczoraj miałem możliwość to troszkę się pobawić więc wymurowałęm narożniki na 4/ 5 warstw i prawie udało mi się dokończyć jedną ścianę na 4 warstwy. No tą chwile zostaje czekać na dobrą pogodę i wolne by murować dalej  Rolleyes


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz


#26
interesuje mnie ten projekt robiłeś może kosztorys kupiłem też w grzędzicach w którym miejscu się budujesz gdzie robili ci zmiane projektu ile kosztowało cie przyłącze wodociągowe
Odpowiedz
#27
(03.11.2017, 22:36)yuras napisał(a): Zaintrygował mnie ten pomysł z płaskim dachem na garażu. Czy mógłbyś zamieścić jakiś rzut fontu budynku? Bardzo mnie interesuje jak będzie rozwiązane połączenie obu dachów biorąc pod uwagę że szerokość budynku i garażu są takie same.
I jeszcze jedno, czy nie warto by wyprowadzić na tym etapie z istniejącego fundamentu jakichś zbrojeń celem połączenia z późniejszym garażem?

Ja widziałbym to tak Smile


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#28
Jak ida prace?? W ktorym miejscu stawiasz chetnie podjechalb zobaczyc bo jestem ze Slonecznego-Szczecin.
Odpowiedz
#29
Też bardzo chętnie bym zobaczył dom Smile
Odpowiedz
#30
Kiedy wizualizacja 3D?Big Grin
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu