Budowa domu za 150 tys
Przywitaj się - Wersja do druku

+- Budowa domu za 150 tys (http://www.forum.domza150tysiecy.pl)
+-- Dział: Forum budowlane (http://www.forum.domza150tysiecy.pl/forum-29.html)
+--- Dział: Forum ogólne (http://www.forum.domza150tysiecy.pl/forum-3.html)
+--- Wątek: Przywitaj się (/thread-5.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Przywitaj się - konann - 21.01.2017

Dzień dobry,
Po lekturze strony postanowiliśmy z żoną, że będziemy się budować. Budowę zacząłem od wzięcia udziału w konkursie "ucho prezesa". Mam nadzieję, że się załapię na tańszy projekt.
Pozdrawiam.


RE: Przywitaj się - maciekpoznan - 22.01.2017

Witajcie. Z małżonką mamy już kawałek swojej ziemi i teraz startujemy do projektu Smile
p.s kawał dobrej roboty


RE: Przywitaj się - czarny286 - 24.01.2017

Witam wszystkich forumowiczów i administratora . Smile
Ruszamy za rok z budową . Woj.Pomorskie . Okolice Malborka .


RE: Przywitaj się - maciej87 - 24.01.2017

Witam wszystkich, miejmy nadzieję że w maju będę mógł też dziennik założyć


RE: Przywitaj się - PiotrC - 25.01.2017

Dzień dobry. Witam wszystkich serdecznie. Śledzę od pewnego czasu forum i FB z tym planem aż w końcu postanowiliśmy nie przerabiać poddasza u teściów z nieużytkowego na użytkowe tylko postawić ten domek. Właśnie jesteśmy w trakcie papierkowej roboty z przepisaniem działki na Nas i kupujemy plan i do pracy :Big Grin


RE: Przywitaj się - bcgarage - 30.01.2017

Witam wszystkich Smile Na imię mam Krzysiek i szczerze mówiąc (widziałem na fb profil ale po różnych komentarzach itp na internecie nie wierzyłem w takie ceny budowy...) AAALLLEEE.... przez przypadek wpadłem wczoraj wieczorem na youtube (filmik o budowaniu narożników - czekam na pozwolenie na budowę i dokształcam się Smile i tak mi się spodobał filmik że wszystkie odcinki obejrzałem (niektóre przydługie Tongue) że skończyłem 4.40 rano a 6 trzeba wstać hehehe Tak więc, jak to w jednym z filmów było - zadecydowałem że będę zaczynał budowę osobiści więc proszę Panie Łukaszu zaznaczyć sobie jednego osobnika który dzięki filmikom w "trybie rzeczywistym" podjął męską decyzję Big Grin (a już szukałem firmy która mi zrobi wszystko do więźby (deskowanie i dach sam oraz reszta działówek + wykończenia z elektryką, kanalizą ociepleniem itp - kwestia tylko czasu)

Ps. Niestety projekt mam z archona bo parterówka nie wchodziła w grę


RE: Przywitaj się - adambrzoza - 30.01.2017

Witam wszystkich użytkowników forum Smile


RE: Przywitaj się - lukasz83 - 31.01.2017

Witam wszystkich Smile


RE: Przywitaj się - misiur - 02.02.2017

Witam wszystkich.

Może trochę o sobie.  27 lat, żonaty, bezdzietny(jeszcze, ale staramy się)

W zeszłym roku zakupiona działka na wsi w okolicach Jeleniej Góry. Jesteśmy na etapie zdobywania pozwoleń, planowania co gdzie i jak na tej działce zrobić itp.(działka 2468 m2) Na filmy pana Łukasza trafiłem całkowicie przypadkiem ale mocno mnie zainteresowały. Może nie sam dom który pan Łukasz stawia, ale na pewno sposób w jaki pan Łukasz tłumaczy co robi i dlaczego akurat tak a nie inaczej. Od jakiegoś czasu przeglądam internet i szukam fachowych, konkretnych porad i nareszcie znalazłem za co serdeczne DZIĘKUJE dla Pana. Jako że dom chcemy stawiać "systemem gospodarczym" na pewno już teraz nakreślił mi pan drogę do podjęcia pewnych decyzji

Pozdrawiam wszystkich

Jarek


RE: Przywitaj się - Tomasz P - 02.02.2017

Witam ze Świdnicy na dolnym śląsku.
Ciekawy projekt i ciekawa osoba pana Łukasza.
Pełen szacunek za podejście do pracy oraz zdolności.
Pozdrawiam
Tomasz


  
Menu