Budowa domu za 150 tys
Budowa domu Łęg Tarnowski (Tarnów Małopolska) - Wersja do druku

+- Budowa domu za 150 tys (http://www.forum.domza150tysiecy.pl)
+-- Dział: Forum budowlane (http://www.forum.domza150tysiecy.pl/forum-29.html)
+--- Dział: Dzienniki budowy użytkowników forum (http://www.forum.domza150tysiecy.pl/forum-31.html)
+---- Dział: Małopolskie (http://www.forum.domza150tysiecy.pl/forum-136.html)
+----- Dział: Łęg Tarnowski (Tarnów Małopolska) (http://www.forum.domza150tysiecy.pl/forum-94.html)
+----- Wątek: Budowa domu Łęg Tarnowski (Tarnów Małopolska) (/thread-656.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: Budowa domu Łęg Tarnowski (Tarnów Małopolska) - kabak - 23.01.2018

(22.01.2018, 18:49)enter17 napisał(a): Burkietowicz 21600 brutto w tym łaty i kontrłaty i okap wydłużony o 10 cm. Największy producent wiązarów w Polsce nie mających sobie równych jeśli chodzi o jakość i profesjonalizm.  Cena ustalona była kilka miesięcy temu, z tego co wiem poszła w górę od nowego roku.

wow to spora różnica Fraczkowi policzyli ponad 7 tys. więcej chyba się słabo targował Big Grin.


RE: Budowa domu Łęg Tarnowski (Tarnów Małopolska) - fraczek84 - 24.01.2018

(23.01.2018, 18:42)kabak napisał(a):
(22.01.2018, 18:49)enter17 napisał(a): Burkietowicz 21600 brutto w tym łaty i kontrłaty i okap wydłużony o 10 cm. Największy producent wiązarów w Polsce nie mających sobie równych jeśli chodzi o jakość i profesjonalizm.  Cena ustalona była kilka miesięcy temu, z tego co wiem poszła w górę od nowego roku.

wow to spora różnica Fraczkowi policzyli ponad 7 tys. więcej chyba się słabo targował Big Grin.

Przeczytaj dokładnie test, który wrzucileś do tego dochodzi mi ganeczek pewnie z 3-4 tys trzeba doliczyć i też masz rację nie targowalem się bo na dobrą sprawę jeszcze nie zamawiałem szukam dobrych ofert z 16 wybiorę z 5


RE: Budowa domu Łęg Tarnowski (Tarnów Małopolska) - Michał G. - 24.01.2018

Co potrzeba do złożenia takiego zapytania?
Podajesz wymiary budynku, rodzaj dachu (2 czy 4-spadowy), kąt dachu?
Czy jakieś dokładniejsze dane?
- szerokość i rodzaj okapu (prosty/ opadający)
- czy chcesz pomieszczenie

Czy trzeba przedstawić jakąś dokumentację do takiego zapytania?


RE: Budowa domu Łęg Tarnowski (Tarnów Małopolska) - fraczek84 - 24.01.2018

(24.01.2018, 10:51)Michał G. napisał(a): Co potrzeba do złożenia takiego zapytania?
Podajesz wymiary budynku, rodzaj dachu (2 czy 4-spadowy), kąt dachu?
Czy jakieś dokładniejsze dane?
- szerokość i rodzaj okapu (prosty/ opadający)
- czy chcesz pomieszczenie

Czy trzeba przedstawić jakąś dokumentację do takiego zapytania?
W sumie to nie wiele napisałem krótkiego e-maila dołączyłem zdjęcia rzutów parteru kominów w moim przypadku ganku jakie są przewidziane ocieplenia te z tabelek projektu. Napisałem ze zależny mi na jak największym stryszku i poleciało zdjęcia muszą byś widoczne i czytelne.
Jeśli ktoś myśli o zamawianiu wiązarów proszę o kontakt może zrobimy zamówienie zbiorowe.


RE: Budowa domu Łęg Tarnowski (Tarnów Małopolska) - DanielPZ - 24.01.2018

(24.01.2018, 13:42)fraczek84 napisał(a):
(24.01.2018, 10:51)Michał G. napisał(a): Co potrzeba do złożenia takiego zapytania?
Podajesz wymiary budynku, rodzaj dachu (2 czy 4-spadowy), kąt dachu?
Czy jakieś dokładniejsze dane?
- szerokość i rodzaj okapu (prosty/ opadający)
- czy chcesz pomieszczenie

Czy trzeba przedstawić jakąś dokumentację do takiego zapytania?
W sumie to nie wiele napisałem krótkiego e-maila dołączyłem zdjęcia rzutów parteru kominów w moim przypadku ganku jakie są przewidziane ocieplenia te z tabelek projektu. Napisałem ze zależny mi na jak największym stryszku i poleciało zdjęcia muszą byś widoczne i czytelne.
Jeśli ktoś myśli o zamawianiu wiązarów proszę o kontakt może zrobimy zamówienie zbiorowe.

Pomysł dobry ale obawiam się , że rozrzut lokalizacji jest tak duży, ze nic nie wyjdzie z takiego zamówienia.


RE: Budowa domu Łęg Tarnowski (Tarnów Małopolska) - fraczek84 - 24.01.2018

(24.01.2018, 15:36)DanielPZ napisał(a):
(24.01.2018, 13:42)fraczek84 napisał(a):
(24.01.2018, 10:51)Michał G. napisał(a): Co potrzeba do złożenia takiego zapytania?
Podajesz wymiary budynku, rodzaj dachu (2 czy 4-spadowy), kąt dachu?
Czy jakieś dokładniejsze dane?
- szerokość i rodzaj okapu (prosty/ opadający)
- czy chcesz pomieszczenie

Czy trzeba przedstawić jakąś dokumentację do takiego zapytania?
W sumie to nie wiele napisałem krótkiego e-maila dołączyłem zdjęcia rzutów parteru kominów w moim przypadku ganku jakie są przewidziane ocieplenia te z tabelek projektu. Napisałem ze zależny mi na jak największym stryszku i poleciało zdjęcia muszą byś widoczne i czytelne.
Jeśli ktoś myśli o zamawianiu wiązarów proszę o kontakt może zrobimy zamówienie zbiorowe.

Pomysł dobry ale obawiam się , że rozrzut lokalizacji jest tak duży, ze nic nie wyjdzie z takiego zamówienia.

nie koniecznie wiem że w najbliższym czasie 5 osób ma zamiar wybudować dom z tego projektu w obrębie +40 km ode mnie pozdrawiam wszystkich


RE: Budowa domu Łęg Tarnowski (Tarnów Małopolska) - fraczek84 - 27.01.2018

po 3 tygodniach końcu się doczekałem na styropian, oczywiście trzeba domalować to co nie dokończyłem


RE: Budowa domu Łęg Tarnowski (Tarnów Małopolska) - aga_mariusz - 02.02.2018

Super fotki. Już się nie mogę doczekać dalszej relacji Smile Ile wiaderek dysperbitu Ci poszło na pomalowanie fundamentów?


RE: Budowa domu Łęg Tarnowski (Tarnów Małopolska) - fraczek84 - 02.02.2018

dziękuje w tej chwili mam chwilowy przestój, ponieważ pracuje jeśli się uda w sobotę 3,02 to będę zasypywał fundament bać tydzień później to wrzucę kolejne fotki.co do dysperbitu to 3 wiaderka 100 zł zapłacone styropian 7,5m3 została 1 płyta siatkę dawałam 2 razy by uchronić przed gryzoniami zastanawiam się czy nie pomalować czymś jeszcze tego kleju przed zasypaniem. za materiały jeszcze nie płaciłem


RE: Budowa domu Łęg Tarnowski (Tarnów Małopolska) - santaDe - 02.02.2018

Odkopywalem kiedys taka izolacje zazbrojona siatka/klej i bez malowania i foli kubelkowej to niewiele z tego zostaje


  
Menu