Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lublin i okolice
#1
Witam, czy ktoś aktualnie buduje dom wg. Projektu Pana Łukasza w Lublinie lub okolicy? Albo ktoś budował i może polecić architekta, który zaadaptuje projekt nie za milion $$$ (dziś dostałem wstępną wycenę adaptacji od architekta - jeżeli nie będzie zmian w projekcje to 4000 – 4500 zł - cena to chyba lekka przesada)  
Odpowiedz
#2
Ewidentnie ktoś próbuję cię oszukać . Lublin to nie warszawa. Cena to nieporozumienie za adaptacje bez żadnych zmian. Nie daj się naciągnąć. Szukaj dalej
Odpowiedz
#3
Buduję dom 70km od Lublina i za adaptację jak dobrze pamiętam zapłaciłem 2600zl z projektem instalacji gazowej
Odpowiedz
#4
Panowie jeśli to pełna adaptacja, to cena jest jak najbardziej przyzwoita. W 2017 zapłaciłem za nią w Lublinie 3900zł.
I nie uważam że to drogo.
Mateusz 2600zł z gazem ok.
Ale pewnie tylko do budynku (bez projektu wewnętrznej instalacji gazowej)
 A gdzie:
-projekt przyłącza wodociągowego
-projekt zewnętrznej instalacji sanitarnej
-projekt zasilania w energie elektryczna
U mnie doszedł jeszcze:
-projekt przebudowy przyłącza gazowego
Jak to zsumujecie cena nie będzie już taka straszna.
Natomiast jeśli to kwota za sama adaptacje (tylko by uzyskać pozwolenie)
to faktycznie bardzo drogo.
Odpowiedz
#5
z projektem wewnętrznym gazu, bez tego zapłaciłbym 2000zl
Odpowiedz


#6
Projektu przyłącza gazu niepotrzebuje ponieważ na działce (na wsi) gazu nie ma Smile

Jedyne zmiany w projekcie to wielkość okien i w kuchni prawdopodobnie przesunięta delikatnie ściana na lodówkę (to chyba są zmiany nieznaczace nieistotne. Zmieniony będzie dach na dwuspadowy ale to chyba też nie problem bo projekt musi zrobić firma od wiazarow
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu