Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacyjnie - dostawcy konstrukcji wiazarowej.
#81
(04.05.2019, 06:25)tomaszb napisał(a): Witam, rozmawiałem o moim pomyśle chyba z 10 różnymi firmami. Niektórzy odmówili, inni przedstawili zaporowe ceny. I w tym miejscu polecam Wam firmę www.wiazary-kratowe.pl - biuro we Wrocławiu ale jak wiecie czego chcecie to mailowo wszystko można wstępnie ugadać.

Poniżej film z montażu:





Na filmiku widać, że bardzo sprawnie im to idzie :Smile co do dalszej części posta, dlaczego firmy odmawiały? Jakie argumenty przedstawiali?  
Odpowiedz
#82
Większość firm przedstawiało mój pomysł jako niemożliwy do wykonania, ze względu na wysokość transportową.
Odpowiedz
#83
Dostałem wycenę od nich na 25tys. Brutto montaż w Częstochowie, czekam na pozostałe propozycje.
Odpowiedz
#84
Jak kształtują się ceny wiązarów na ten moment ?
Odpowiedz
#85
20-30 tyś brutto. Środek tej kwoty będzie bezpieczny.
Wszystko zależy od kąta dachu, firmy, stryszku,
ceramiki-blacho dachówki itd.
Czasami można uzyskać cenę netto.  Big Grin
Odpowiedz


#86
(09.05.2019, 09:44)woloszczyk napisał(a):
(04.05.2019, 06:25)tomaszb napisał(a): Witam, rozmawiałem o moim pomyśle chyba z 10 różnymi firmami. Niektórzy odmówili, inni przedstawili zaporowe ceny. I w tym miejscu polecam Wam firmę www.wiazary-kratowe.pl - biuro we Wrocławiu ale jak wiecie czego chcecie to mailowo wszystko można wstępnie ugadać.

Poniżej film z montażu:





Na filmiku widać, że bardzo sprawnie im to idzie :Smile co do dalszej części posta, dlaczego firmy odmawiały? Jakie argumenty przedstawiali?  

2 dni temu Panowie montowali wiązary u mnie. Wszystko poszło sprawnie. Wiązary OK. Cenowo - byli tańsi od 4 konkurentów o 3800 brutto. Przy cenie 20 tys to przepaść.
Odpowiedz
#87
Polecacie jakieś tanie firmy które dowiozą do małopolski śląska ?
Odpowiedz
#88
w małopolsce SAWE działa.
Nie musi być perfekcyjnie, żeby było idealnie


Odpowiedz
#89
Witam Panowie Smile możecie coś powiedzieć o firmie Ecoplan http://ecoplan.net.pl/ ktoś zamawiał może u nich.
Odpowiedz
#90
Witam,zna ktoś firmę zajmującą się wiązarami na pomorzu? Budowa okolice Tczewa.
Pozdrawiam
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu