Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień 39 - budowa domu dzień po dniu. Jak wyprowadzić komin przez połać?
#1
Hej Smile

Wczoraj zabraliśmy się za dokończenie kominów systemowych na docelowa wysokość. Mimo zapewnień w dalszym ciągu nie możemy rozpocząć prac związanych z pokryciem dachu z uwagi na brak akcesoriów wymaganych przy obróbce pasa nadrynnowego, rynien, etc....
Aby nie marnować kolejnego dnia zabraliśmy się za nieplanowaną pracę czyli dokończenie kominów systemowych. W pierwszej kolejności należało przygotować otwór na komin w samych połaciach.
Na materiale dokładnie zaprezentowane w jaki sposób można to zrobić w bardzo prosty sposób.
Po wykonaniu tej roboty wymurowałem kominy do końca. Przy drugim kominie okazało się, że nie przewidziałem tego faktu, że komin będzie znacznie większy i gotowa płyta nie będzie odpowiednia i trzeba będzie wykonać płytę we własnym zakresie, co wiąże się z zaszalowaniem, zazbrojeniem i wylaniem jej już na kominie.

Na dzień dzisiejszy planuję skończyć ostatecznie prace związane z przygotowaniem kominów i czekamy na 10 na kolejny termin dostawy akcesoriów bez, których nie ruszymy dalej.






[Obrazek: ile_kosztuje_budowa_domu_2017_08_29_1.jpg]

[Obrazek: ile_kosztuje_budowa_domu_2017_08_29_2.jpg]

[Obrazek: ile_kosztuje_budowa_domu_2017_08_29_3.jpg]

[Obrazek: ile_kosztuje_budowa_domu_2017_08_29_4.jpg]

[Obrazek: ile_kosztuje_budowa_domu_2017_08_29_5.jpg]

[Obrazek: ile_kosztuje_budowa_domu_2017_08_29_6.jpg]

[Obrazek: ile_kosztuje_budowa_domu_2017_08_29_7.jpg]

[Obrazek: ile_kosztuje_budowa_domu_2017_08_29_8.jpg]

[Obrazek: ile_kosztuje_budowa_domu_2017_08_29_9.jpg]
Niemożliwe nie istnieje...
Odpowiedz
#2
Łukasz zwiększysz rozmiar załączników do 5MB? Bo za każdym razem muszę wrzucać zdjęcia na zewnętrzny hosting i kopiować linki po kolei a to się robi ciężko na telefonie.
Małymi krokami, ale do przodu :-)
Odpowiedz
#3
Łukasz ten film powinien byś instruktażowy dla wielu "fachowców " . Sam poprawiałem kilka wykończeń komina po "fachowcach".
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu