Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
okolice Białegostoku
#1
Witam wszystkich forumowiczów. 
W końcu mam trochę czasu aby dodać informacje na temat budowy domu z projektu domza150tysiecy.pl. Dom o wymiarach standardowych + garaż 4 szerokości i 11m długości. Architekt się uparł aby robić wieniec nad 5 warstwami bloczka betonowego. Poza tym standardowo jak w projekcie. No poza rozkładem pomieszczeń które mocno zmieniliśmy. Budowę rozpocząłem w lipcu a aktualnie zajmuje się kryciem dachu. Ściany nośnie zlecone, reszta system gospodarczy.


.png   pomieszczenia.png (Rozmiar: 127.35 KB / Pobrań: 1,836)
   
   

.jpg   1 (3).jpg (Rozmiar: 366.5 KB / Pobrań: 1,823)

.jpg   1 (4).jpg (Rozmiar: 307.31 KB / Pobrań: 1,813)

.jpg   1 (5).jpg (Rozmiar: 309.97 KB / Pobrań: 1,808)

.jpg   1 (6).jpg (Rozmiar: 311.97 KB / Pobrań: 1,791)

.jpg   1 (7).jpg (Rozmiar: 330.45 KB / Pobrań: 1,786)

.jpg   1 (8).jpg (Rozmiar: 246.06 KB / Pobrań: 1,777)

.jpg   1 (9).jpg (Rozmiar: 255.69 KB / Pobrań: 1,759)
   
   
   

.jpg   1 (13).jpg (Rozmiar: 193.98 KB / Pobrań: 1,724)
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Odpowiedz
#2
   
   
Odpowiedz
#3
fajnie to wygląda, rozumiem że kanał gotowy - robiony podobnym systemem jak zbiornik na szambo?
Odpowiedz
#4
tak, kanał prefabrykowany 5,6x1,2 (wewnątrz 536x100)
Odpowiedz
#5
Fajny rozklad pomieszczen , no i garaz, to jest to czego mi brakuje .Można by było zdjęcie od przodu?
Odpowiedz


#6
Witam
Ile kosztowała adaptacja projektu z tymi wszystkimi zmianami? Pytam bo w naszych stronach adaptacja bez zmian 1200 a z gruntownymi zmianami typu zmiana rozkładu ścian w środku oraz co za tym idzie wszystkich instalacji to juz kwota 5tys. (wychodzi już z tego projekt indywidualny)
Odpowiedz
#7
   

co do adaptacji to zagospodarowanie terenu, dorysowanie garażu, zmiana rozkładu ścian, projekt przyłącza wody i gazu to razem 5500. Jak szukałem architekta to wyceny nawet 8500 słyszałem.
Odpowiedz
#8
Wiem, że to przedsięwzięcie życia i podziwiam zaangażowanie, ale ten garaż zupełnie nie pasuje do bryły domu.
To moja osobista opinia i tyle.
Pozdrawiam

Edytuje ten post ponieważ zdałem sobie sprawę z tego, że nie wiem wszystkiego. Przecież to dopiero "półprodukt".
Chętnie zobaczę wykończoną elewację.
Odpowiedz
#9
Na etapie adaptacji widziałem różne wizualizacje (z garażem na równo, z dachem kopertowym na całości, z dachem doklejonym itp) i zdecydowałem że taka opcja najbardziej mi się podoba.
Odpowiedz
#10
Mi też się podoba. A tak na prawde elewacja zrobi robotę. Pozdrawiam
Smile
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu