Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gorzów Wielkopolski/Zakanale/Siedlice
#1
Witam, miałem rozpocząć prowadzenie dziennika budowy od rozpoczęcia budowy fundamentu, ale napotkaliśmy problemy, więc zakładam już teraz, aby się Was poradzić. 
 Na początku stycznia złożyliśmy do kancelarii wszystkie dokumenty- szczęśliwi, że już niedługo zaczynamy i dostaliśmy 2 dni temu informację, że MPZP obowiązujący od 2015r wygasł z dniem 8.01.2019. Zamieszanie w urzędzie Miasta, nikt nic nie wiedział co i jak teraz będzie, może za 6 miesięcy zostanie naprawiony i przywrócony, męczyliśmy ich odsyłani od jednych drzwi do drugich aż w końcu okazało się, że na naszej działce był MPZP z 2001r, w związku z wysadzeniem w kosmos nowego planu - stary wraca do życia. Dobrze i źle, ponieważ stary jest bardzo słaby i nie uwzględnia prawie nic, prócz :
-dom jednorodzinny niepodpiwniczony z poddaszem użytkowym, dach 40-45 stopni. 
Wcześniej adaptowaliśmy projekt do dachu 30 stopni. Po wstępnej rozmowie z Panią architekt, aby nie tracić czasu i pieniędzy zmienimy dach na dwuspadowy (40 stopni). 
 Nie mam zielonego pojęcia dlatego chciałem zapytać Was ( jutro widzę się jeszcze z Panią Architekt i będziemy działać), czy w tym domu możliwe jest, aby w przyszłości zrobić tam rzeczywiście jakąś sypialnię ? Przy takim dachu i takim kącie nachylenia rzeczywiście może okazać się tam sporo miejsca ( kwestia jeszcze umiejscowienia wiązarów). Czy teraz inwestycja jakoś znacznie się zmieni ? Wcześniej chcieliśmy kłaść dachówkę, teraz położymy blacho-dachówkę. Dodam, że stropu raczej nie będziemy zmieniać, na razie okien na górze też nie będzie- wszystko to ewentualne zmiany w przyszłości.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Gorzów Wielkopolski/Zakanale/Siedlice - przez olek1500 - 23.01.2019, 15:33
RE: Gorzów Wielkopolski/Zakanale/Siedlice - przez sierzant - 25.01.2019, 09:13
RE: Gorzów Wielkopolski/Zakanale/Siedlice - przez sierzant - 25.01.2019, 14:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu