Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobiesz okolice Piaseczna
#1
               
Witam wszystkich zainteresowanych budową domu z projektu Łukasza, oto moje trudy i wypociny w realizacji wymarzonego domku.
Dom wydłużony o 1m na elewacji frontowej na korzyść kuchni salonu okno niby narożne, rezygnacja z kotłowni w salonie, reszta bez zmian. Budowa zaczęta w Czerwcu aktualnie czekam na hydraulika tynki elektryka już są.


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#2
Piękna robota i widzę znajoma ekipa ,,Emil beton''  Big Grin
Odpowiedz
#3
(05.12.2018, 19:33)Kiczka16 napisał(a): Piękna robota i widzę znajoma ekipa ,,Emil beton''  Big Grin

Zgadza się, ekipa znajoma Big Grin .

   


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#4
U nas jak wejdą w ten piątek z wiązarami to w poniedziałek ta sama ekipa wpada do mnie na pokrycie dachu  Big Grin patrząc na robotę już wiem że będziemy zadowoleni  Smile
Odpowiedz
#5
Nie no gratulacje, że udało się wam ściągnąć chłopaków do siebie, można budować bez stresu Smile
Odpowiedz


#6
Prawie po sąsiedzku Smile
Nasz dom w 3DGaleria budowy | Już mieszkamy
Odpowiedz
#7
   
Odpowiedz
#8
Nieźle Wink mogę wiedzieć jak poszło z dachówką? Myślałem o właśnie takiej, ale ponoć ciężko się układa bo z dołu rzucają sie w oczy wszystkie nierówności.
Odpowiedz
#9
Ładna dachówka
Odpowiedz
#10
(07.12.2018, 23:58)milosz.sz napisał(a): Nieźle Wink mogę wiedzieć jak poszło z dachówką? Myślałem o właśnie takiej, ale ponoć ciężko się układa bo z dołu rzucają sie w oczy wszystkie nierówności.

Ceramiczna dachówka płaska jest płaska tylko z nazwy i o tym wiedziałem. Proces technologiczny ceramiki odkształca dachówki, falowane też są krzywe tylko wszystko się gubi na falach. Jeżeli wybieramy płaskie dachówki i chcemy aby były równe to muszą być betonowe. A tak na marginesie te niby wszystkie odchyłki widziałem tylko przez 2 dni, teraz już  nie rzuca mi się to w oczy.

https://www.youtube.com/watch?v=y9bPRnSRyRo
https://www.youtube.com/watch?v=OueII6jVnRo
Mój dom.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu