Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik budowy Bieniewice
#1
Zaczynamy przygodę z budową domu w miejscowości Bieniewice. Początkiem grudnia 2018 r. zakupiłam działkę oraz wcześniej projekt korzystając z black friday od Łukasza. Teraz załatwiam formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę. W projekcie będzie musiał być zmieniony kąt nachylenia dachu na 30 st. , gdyż w planie zagospodarowania przestrzennego jest taki wymóg, poza tym rezygnuje z drzwi do kotłowni. Postaram się jak ruszymy z budową zamieszczać systematyczne relacje z wykonanych prac. Budować będziemy systemem gospodarczym razem z moim bratem.
Odpowiedz
#2
Też mam dach zmieniony na 30 stopni, ze względu na zapisy w MPZP.
Początkowo uważałem, że to niekorzystna zmiana.
Ale jeżeli ściany będą odpowiedniej wysokości, a dodatkowo zastosuje się wiązar z okapem prostym (nie opadającym), to dom zyskuje na proporcjonalności i jest dosyć masywnie Wink
Odpowiedz
#3
Ja właśnie też się zastanawiam nad tym projektem i też jestem z okolic bieniewic i najlepiej chciałbym zobaczyć budynek wizualnie jak wygląda na żywo a wiem że ktoś w błoniu postawił z tego projektu ale jak narazie brak kontaktu do tego pana może wiecie gdzie ktoś na pozbawiony taki domek z tego właśnie projektu
Odpowiedz
#4
(19.12.2018, 15:23)arturseroki napisał(a): Ja właśnie też się zastanawiam nad tym projektem i też jestem z okolic bieniewic i najlepiej chciałbym zobaczyć budynek wizualnie jak wygląda na żywo a wiem że ktoś w błoniu postawił z tego projektu ale jak narazie brak kontaktu do tego pana może wiecie gdzie ktoś na pozbawiony taki domek z tego właśnie projektu

Ja przed zdecydowaniem się na budowę tego domku byłem u Państwa we Frampolu podaję link do ich relacji z budowy.http://forum.domza150tysiecy.pl/forum-156.html. Niestety nie posiadamy kontaktu do osób które budowały w rejonie Błonia. W tym naszym rejonie mało osób ogłasza się z budową na tym portalu, lub mało buduje się z tego projektu. Musisz szukać gdzieś dalej i wybrać się na wycieczkę. Wiem, że inwestor z okolic Płocka udostępnił swój domek do pooglądania. Pisz do ludzi. My ruszyliśmy z geodetą, ma sporządzić mapkę koszt 700 i adaptacja projektu 1600 jak chcesz to podam namiary pisz na prv. Na szczęście nie trzeba zmieniać konta nachylenia dachu, gdyż okazało się że błędnie początkowo w planie  zobaczyliśmy. Są widełki w których się mieści kąt nachylenia z projektu. Podsumowując dom na żywo jest ładny a pomieszczenia wewnątrz zaskoczyły mnie swoja przestronnością jak na taką powierzchnię
Odpowiedz
#5
Ja kończe budowę w Błoniu. zapraszam do mojego dziennika http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-944.html
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu