Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dach
#11
Tam gdzie poddasze jest 8 podwójnych wiązarów czyli 2x45 a reszta 45mm.
Odpowiedz
#12
Witam. Można wpaść na budowę zobaczyć jak to wygląda w rzeczywistości i pogadać z Przemkiem i Emilem ? ☺
Odpowiedz
#13
Jasne zapraszam  Smile
Odpowiedz
#14
Ponowie pytanie przedmówcy kto ci wykonał wiązary ? I może jeszcze coś o koszcie, bo w kosztorysie tylko zaliczka wpisana.
Odpowiedz
#15
Firma z prochowic. Jeśli chodzi o koszt to jest duży 30tys ale jeśli montaż byłby poprawny to moje zdanie jest takie że warto bo jest kupę drewna jest 8 podwójnych wiązarów plus dokladki na dwóch, tylko ten montaż ale chłopaki sobie poradzą z wyprowadzeniem
Odpowiedz


#16
Prochowice? Niby mam do nich 10 km są sporym producentem a wycenę miałem od nich największą.
Odpowiedz
#17
(12.12.2018, 15:42)Kiczka16 napisał(a): Firma z prochowic. Jeśli chodzi o koszt to jest duży 30tys ale jeśli montaż byłby poprawny to moje zdanie jest takie że warto bo jest kupę drewna jest 8 podwójnych wiązarów plus dokladki na dwóch, tylko ten montaż ale chłopaki sobie poradzą z wyprowadzeniem

u mnie 24 z montazem , plus łaty i kotrłaty na dach, u burkietowicza, dach z naczółkami, powierzchnia 192m2 kat 30 stopni
Odpowiedz
#18
Ja od burkietowicza za standardowe dostałem ofertę 26tys.
Odpowiedz
#19
Laty, kontrłaty położone. Dziś deska czołowa i rynny a od poniedziałku dachowka  Big Grin


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#20
A jakie wymiary "stryszka" wyszły? Szerokość i długość? Duża różnica w cenie wiązarów z poddaszem użytkowym i bez ?
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu