Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projekt domu za 150k + senioratka ?
#11
My wydłużyliśmy do 15 metrów :-)
Projektant razem z adaptacją wziął 2600 w zeszłym roku
Odpowiedz
#12
Żadna rodzina. Chyba takie mamy ceny. Paru pytałem to podobnie było. Kierownik budowy 1000 zł dla porównania
Odpowiedz
#13
(26.12.2018, 12:14)Dawid2157 napisał(a): Papiery składałem sam. Cena za adaptację ze zmianami wymiarów domu, likwidacją drzwi w kotłowni, zmianą małego wc na drugą łazienkę, przyłączami, oczyszczalnią i zagospodarowanie terenu. Muszę powiedzieć że na pozwolenie czekaliśmy 3 tygodnie ale to dlatego że architekt jest lubiany w starostwie ?

Długo szukałem architekta adaptującego. Ceny u nas to od 4tys. do 7tys. Piszę o pełnej adaptacji, przyłącza, zjazd itd. bez dużych zmian w środku budynku. Usłyszałem nawet cenę 9800zł, wtedy już mi się słabo zrobiło i dopytałem czy to może cena za indywidualny projekt, no i nie bardzo    Rolleyes
Na forum adaptacje od 1500 do  2500 ze zmianami praktycznie całego wnętrza, zaczynasz dzwonić a tu minimum 4tys bez zmian, tak szybko ceny poszły w górę?  Shy normalnie głupieje człowiek

Ale tak samo z mapą do celów projektowych, ludzie piszą że 600zł-800zł to tak normalnie,cena akceptowalna, dzwonię do geodetów, mówię co i jak no i mam rozeznanie 1200zł-1500zł, jednego ambitnego trafiłem, powiedział, że około 2tys. 

Ktoś mądry na forum już powiedział, żeby szukać takich osób w mniejszych miejscowościach, no i miał rację :Smile
No i też warto pytać się po znajomych, tylko po wielu znajomych, bo ceny rozbieżne jak wyżej.
Odpowiedz
#14
Ja za podział działki dałem 1700zł, za mapkę 500, za wytyczenie domu 400, co prawda pomagałem przy wytyczeniu naniosłem ławy w poziomie samemu i biegałem z lustrem do wytyczania punktów. Architekt mówił że za 3600 jest w stanie zrobić projekt indywidualny. Nie rozumiem niektórych cen
Odpowiedz
#15
.......na forum adaptacje od 1500 do  2500 ze zmianami praktycznie całego wnętrza.
Mało osób robiło kompletne, większość bez przyłączy itd. byle do pozwolenia.
Masz moje ceny z początku 2017r. To full adaptacja.


ADAPTACJA PROJEKTU:
mapy starostwo 120
mapa do celów projektowych 450
odrolnienie działki 300
projekt gazownia 125
adaptacja architekta z przyłączami 3900
geodeta 600
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu