Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
odwiedzin już nie będzie
#1
Już to gdzieś pisałem w swoim dzienniku, ale widzę, że osoby które piszą do mnie nie czytają dzienników tylko przechodzą od razu do pisania wiadomości na szczęście prywatnej. Także napiszę jeszcze raz na obecnym etapie budowy nie przyjmuję już żadnych odwiedzin. Dziękuję.
Pozdrawiam użytkowników "jednego wpisu" (wiadomo o co chodzi)
Odpowiedz
#2
A tu sie pan pomylił bo akurat prześledziłam z mezem xake dziennik budowy. Tak jestem na razie jak to pan nazwał "użytkownikiem jednego wpisu" bo co pisać jak dopiero będzie sie budować. Widzę ze cos pan drażliwy... Również pozdro
Odpowiedz
#3
Wątek etap 7 tynki i wylewka strona trzecia
Odpowiedz
#4
Uderz w stół - nożyce się odezwą Wink

Co u Ciebie radzio?
Przestój, czy dalej coś działasz?
Odpowiedz
#5
(30.12.2018, 21:40)Michał G. napisał(a): Co u Ciebie radzio?
Przestój, czy dalej coś działasz?

Działam, działam ale teraz powoli wszystko idzie bo w tygodniu jestem w stanie ok. 13 godzin wygospodarować z czego ok. 8 w sobotę Smile
zaraz wrzucę nowe wątki ... "strop i strych" oraz "kotłownia". Zastanawiam się nad założeniem trochę takiego"filozoficznego" wątku na temat samego budowania ....
Odpowiedz


#6
(30.12.2018, 22:25)radzio napisał(a): Zastanawiam się nad założeniem trochę takiego"filozoficznego" wątku na temat samego budowania ....

Zakładaj, zakładaj, wszelkie rady są mile widziane aby jak najmniej błędów popełniać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu