Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
etap 9 - kotłownia
#11
Czyli co? Kupiłeś piec 10kW a dostałeś model 12kW i tak zostawiasz, nie reklamujesz czyjejś pomyłki? Do tego masz drugi piec, który we własnym zakresie musisz sprzedać? Komedia Smile
Gdyby była jedna autoryzowana firma instalacyjna, która dostarcza i montuje piec to nie było by takiego problemu. A tak sam kupiłeś piec, ktoś inny go montował i problem gotowy. Teraz jak zdarzy się awaria sytemu grzewczego to też do końca nie wiadomo kto ma przyjechać instalator czy serwisant pieca? Bo przyczyna usterki okaże się dopiero po diagnozie uszkodzenia (czy wina instalacji czy też pieca). Zawsze piec powinno się kupować od autoryzowanego instalatora, który nam to zamontuje i weźmie za to pełną odpowiedzialność.
Odpowiedz
#12
Taaaa.
I nawet da dobrą cenę na poziomie 60% tego co w katalogu.
Tylko, że w internecie to samo za 45% ceny katalogowej Wink
Odpowiedz
#13
no może i kolega wind ma rację ale miałem kontakt z dwoma a nie z trzema autoryzowanymi serwisomontażosprzedawcami i już przy wycenie miałem z nimi problem... A sprawa drugiego pieca została załatwiona pozytywnie. Obecny piec działa. w domu 20 stopni i działamy dalej bo czas goni....
Odpowiedz
#14
(14.01.2019, 22:53)Michał G. napisał(a): Taaaa.
I nawet da dobrą cenę na poziomie 60% tego co w katalogu.
Tylko, że w internecie to samo za 45% ceny katalogowej Wink

Tak, tylko z internetu nikt nie przyjedzie do Ciebie w razie jakiegokolwiek problemu, a instalator musi - to jego obowiązek. 
Warto kupować taniej z internetu, ale akurat nie produkty tego typu. 
Najważniejsze jednak, że wszystko działa OK.
Odpowiedz
#15
(14.01.2019, 23:09)wind7 napisał(a):
(14.01.2019, 22:53)Michał G. napisał(a): Taaaa.
I nawet da dobrą cenę na poziomie 60% tego co w katalogu.
Tylko, że w internecie to samo za 45% ceny katalogowej Wink

Tak, tylko z internetu nikt nie przyjedzie do Ciebie w razie jakiegokolwiek problemu, a instalator musi - to jego obowiązek. 
Warto kupować taniej z internetu, ale akurat nie produkty tego typu. 
Najważniejsze jednak, że wszystko działa OK.

wszystko kupiłem w sklepie stacjonarnym w moim mieście.
Odpowiedz


#16
Witam widzę że masz piec na pellet a u mnie to samo mam dylemat gdzie doprowadzić rury zasilające rozdzielacz podłogówki czy wyciągnąć je gdzieś za piecem i czy masz bufor czy sprzęgło hydrauliczne.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu