Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Całkowity koszt.
#91
Na wszelki wypadek stopa jest wymurowana. Ale od początku chcieliśmy z żoną RED SNAKE
Odpowiedz
#92
Widzę że nie tylko ja poszedłem w ogrzewanie foliami, co prawda ja mam nie RED SNAKE, tylko konkurencję, ale ja nie robiłem stop pod kominy.
Odpowiedz
#93
Jeśli chodzi o stan deweloperski to bym się zmieścił w koszcie 150 tysięcy złotych Wink Nie wyliczałem tak dokładnie ale wydaje mi się,z e więcej nie wydałem bo wiele robiłem własnymi rękami i naprawde niewiele rzeczy zlecałem. Poza tym budowałem niewielki dom bez kredytu, nie budowałem dużej rezydencji.

Ogólnie więcej kasy poszło mi na wykończenie domu (jestem zdania, ze lepiej jest zapłacić za wykończenie - czyli coś z czego się korzysta). Polowałem często na promocje w sklepach internetowych oraz stacjonarnych. Częsciej w internetowych bo jest taniej.

Warto jest rownież zastanowić się nad projektem wnętrza z projektantem:
https://marengo-architektura.com/

Ciekawe projekty ma biuro Marengo.
[Obrazek: 1-620x300.jpg]
Odpowiedz
#94
Budowa rozpoczęta w 2021. Pompa ciepła, rekuperacja, kominek gazowy, klimatyzacja, dachówka ceramiczna, elewacja, przyłącza, dokumentacja przed budową, stan pod wykończenie. Jakby kogoś interesowało to stan deweloperski 290tyś. z robocizną do SSZ reszta samodzielnie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu