Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dachówka + rynny kosztorys wstępny
Witam dostałem kilka wycen materiału na  dach i jedna mnie nawet zainteresowała
Cena jest na 8%vat 
a cena z 23% jest  to ok 13100 zł
różnicę niby zwracają po usłudze dekarskiej 
transport Polska w cenie
Towar wg zamówień dostarczany jest na koszt sprzedającego (dwie dostawy)
dostawa dachówki i dodatków ceramicznych - samochodem typu TIR - klient zobowiązany jest zorganizować rozładunek mechaniczny - płatność przelewem przed rozładunkiem
dostawa pozostałych elementów tj: rynny, membrana, akcesoria montażowe - samochodem BUS - rozładunek ręczny kierowcy - płatność przelewem lub gotówką u kierowcy
Klient przy dostawach jest zobowiązany do sprawdzenia poprawności dostawy pod względem ilościowym oraz jakościowym - ewentualne braki oraz uszkodzenia należy zgłosić bezpośrednio przy dostawie
Informacja na temat rozliczenia na 8% vat
Przy dostawach klient zobowiązany jest rozliczyć się na podstawie ,,wz,, i zapłacić na 23% VAT
Po skończonym montażu dachu wykonawca wybrany przez inwestora wystawia na naszą firmę fakturę lub rachunek za montaż dachu.
(w treści musi znajdować się opis : Montaż pokrycia dachowego (Inwestor) (adres) ) oraz zapisek ZAPŁACONO GOTÓWKĄ
Inwestor zobowiązany jest przesłać zdjęcia wykonanego dachu oraz wypełnione oświadczenie (w załączniku)

Po powyższym wystawiamy fakturę na montaż dachu z 8% vat i zwracamy różnicę na wskazane konto bankowe.

potrzebny jeszcze by był wózek widłowy na jakies pol godzinki

Załączone pliki
.pdf   bikee84 ALEGRA ANTRACYT.pdf (Rozmiar: 83.77 KB / Pobrań: 40)
.pdf   bikee84 RYNNY SZWEDZKIE.pdf (Rozmiar: 81.23 KB / Pobrań: 24)
Odpowiedz
I wkrętarka w gratisieSmile masz deskowanie? bo nie widze membrany. Jeżeli masz firme to wystawiają fv i wtedy masz 8% , Co do dostawy to troche dziwne. Do mnie przyjachało auto z HDS z całym materiałem i rozładowali.
Odpowiedz
hmmm chce robić sam dachówke ... Smile membrane , łaty kontrłaty bede miał, deskowanie robie tylko na dobudowanym garażu z racji małego jednostronnego spadu
Odpowiedz
następna dobra wycena myśle , Roben piemont matowa antracyt  - cena nawet nawet ale czas 5 dni tylko na płatność

Załączone pliki
.pdf   CCE20190418_0008.pdf (Rozmiar: 376.19 KB / Pobrań: 33)
Odpowiedz
Jak zobaczyłem cenę gąsiora trój-kierunkowego robena (180zł), zacząłem się śmiać.
Przypomniałem sobie moich dekarzy, kiedy żaden takowego nie chciał przewiercić.
Po prostu się bali że pęknie.Ino że mój kosztował 680zł.
A tak poważnie.Ten roben jest tańszy od blacho dachówki.Brakuje tylko wkrętarki za złotówkę.  Wink
Jeśli możesz, wybierz dachówkę, nie będziesz żałował.
Adhibe rationem difficultatibus
Odpowiedz

więc mówisz ze ten Roben to lipa jakas ??
Odpowiedz
Roben to nie jest lipa, napewno nie jest gorszy niż creaton, zawsze hurtownia będzie ci wciskać dachówkę na ktorej ma najlepszą marże. Ja byłem nastawiony na robena, ale jak zobaczyłem kolor na żywo zmieniłem zdanie. Na dachu mam Bogena i nie załuje
Odpowiedz
Każda, powtarzam każda dachówka ceramiczna będzie lepsza od blachodachówki.
A jak wybierzesz krzywą, dostaniesz parę jobów od dekarzy i też ją położą. I też
będzie ładnie.
Adhibe rationem difficultatibus
Odpowiedz
Miałem kilka do wyboru i wybrałbym Bogena tylko że była 3 tys droższa i pół glazura. Wybraliśmy Robena i wg nas jest całkiem spoko.
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Menu