Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezygnacja z rolet
#11
To już nic nie rozumiem w projekcie jest napisane ze 100 x 234 ma być wie o co tu chodzi
Odpowiedz
#12
Mati, przez ciebie musiałem 2 raz zajrzeć do projektu.  Smile  (a maluję sufity)
Gdzie ty tu chłopie widzisz 234 cm ?.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#13
Ja mam inny projekt trochę robiony przez projektanta i mi wjebal 234 nie wiem co teraz
Odpowiedz
#14
No co teraz ?. Opierdalasz projektanta, kupujesz nadproże, wkuwasz w pustaka i tyle.

https://allegro.pl/oferta/nadproza-ytong...7906967526
Odpowiedz
#15
@Mati89 - co to masz za nadproża, strunobetowe?
Odpowiedz


#16
Pewnie 210 + 24 na posadzkę...
Ale jaki w tym sens? 

Chyba raczej jakaś pomyłka...
Odpowiedz
#17
Panowie doradźcie mi przyszło czas na szalowanie wieńca murarz upiera się przy płytach osb ale cena mnie zniechęca więc mówię deska szalunkowa ale mnie jakoś drogo wyliczyli że 900zł mnie wyszło po naszych cenach że 1,5 m3 myślę że to nieco sporawo.
Odpowiedz
#18
Tak strunobetonowych mam nadproża , a 234 jest + posadzka policz na której warstwie jest u mnie nadproze jakaś hujowka


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#19
To są normalne drzwi 90-tki tylko posiadają zapewne dodatkowe naświetle na górze,stąd taki wymiar tych drzwi.
Odpowiedz
#20
@ lukasz1982 ja dałem osb 22 stały dłużej na sucho wiec zanim przykręciłem owinąłem folią strech (poszły 2 rolki) ale było warto. Stały z betonem też troche bo czasu nie było a jak zdjąłem i poukładałem na przekładkę i teraz idą na podłogę na strychu..
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu