Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dolny Śląsk dachówka
#1
Witam
Problem z dachówką Creaton Titania.
Dachówka ma różne odcienie widoczne z większej odległości. Początkowo wyglądało na nierównomiernie osiadający kurz na dachówce po montażu, który zejdzie po deszczach. Po okolo 1,5 miesiąca od montażu okazuje się, że różne odcienie są nadal widoczne. Niektóre dachówki są poprostu mniej matowe i dlatego jest taki efekt. 
Czy tak ma wyglądać dachówka pierwszego gatunku? Zastanawiam się co z tym można zrobić,  czy próbować korzystac z rękojmi czy gwarancji?  Dachówka czarna angobowana.


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#2
Od zawsze było wiadomo ,że titania to nie jest bardzo dobra dachówka. Nie rozumiem fenomenu tego produktu. Kto by nie kupował to tylko titania. Próbuj reklamować, ale raczej będzie cięzko bo powiedzą , że przy macie dopuszczalne są róznice w odcieniach.
Odpowiedz
#3
Nie ty pierwszy i napewno nie ostatni który narzeka na odcien a juz nie wspomnę o transporcie kiedy wysla jakas prywatna firma, pelno polamanych dachowek i mowia ze problem lezy po stronie firmy transportowej tak czy inaczej raczej nic z tym nie zrobisz. Jaki masz kat nachylenia i jezeli moge wiedzieć jaki koszt do tej pory? Dzięki za odpowiedzi
Odpowiedz
#4
Przeszło 138 tysięcy bez okien. Łącznie z pozwoleniami i i projektami. Projekt siedliska z garażem. Trudne warunki gruntowe itp. Dach 35 stopni. Brak kominów.
Odpowiedz
#5
(17.08.2019, 12:55)hamera2000 napisał(a): Przeszło 138 tysięcy bez okien. Łącznie z pozwoleniami i i projektami. Projekt siedliska z garażem. Trudne warunki gruntowe itp. Dach 35 stopni. Brak kominów.

System gospodarczy?  Pewnie tak.....szacowales w jakiej kwocie mniej więcej sie zamkniesz?
Odpowiedz


#6
Razem z robocizna za stan sso. Pomagałem jedynie hydraulikowi przy kanalizacji i zrobiłem samodzielnie instalację odgromową. Chcielibyśmy w 400 tysiącach się zamknąć z meblami itp. bez garażu.
Odpowiedz
#7
Bo przy zakupie dachówki trzeba zwrócić uwagę czy jest całość z jednej partii. jeśli daty produkcji na dachówce są różne odcienie będą różne.. tak na przyszłość pytki na podłoge jeśli kupujesz to też bierz więcej i zaznacz żeby było z jednej partii bo może być to samo kuku.
Odpowiedz
#8
(19.08.2019, 07:14)Marekzqz napisał(a): Bo przy zakupie dachówki trzeba zwrócić uwagę czy jest całość z jednej partii. jeśli daty produkcji na dachówce są różne odcienie będą różne.. tak na przyszłość pytki na podłoge jeśli kupujesz to też bierz więcej i zaznacz żeby było z jednej partii bo może być to samo kuku.

Były z jednej partii końcówka grudnia 2018r. Akurat na partię zwróciłem uwagę. Może partię z grudnia są najgorsze i należy je pomijać.
Odpowiedz
#9
Jeśli partia się zgadza to reklamuj, może coś ugrasz. U mnie wszystko z marca tego roku odcień wszędzie taki sam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu