Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komin czym wykończyć
#11
A jaką dawaliście deskę okapową ewentualnie od czego zależy jej szerokość.
Odpowiedz
#12
Dekarz ci dobierze
Odpowiedz
#13
Jak najprościej zabezpieczyć komin jako że mam w spiżarni tylko wentylacyjny no i jest wysoki i komin najzwyklej się chwieje przy podmuchach i chciał bym go jakoś zabezpieczyć jak to zrobić najtaniej bo na allegro są jakieś mocowania na krokwie ale 200zł za parę prętów gwintowanych to lekka przesada .
Odpowiedz
#14
bijesz laty pod wiazarami na około komina
Odpowiedz
#15
Dzięki też tak pomyślałem ale nie byłem pewny czy tak można.
Odpowiedz


#16
(01.11.2019, 07:08)lukasz1982 napisał(a): Dzięki też tak pomyślałem ale nie byłem pewny czy tak można.

teoretycznie nie mozna przy kominie dymnym. jak bedziesz krecił te laty to zrób dylatacje(włoż na ciasno twardą wełne miedzy komin a drewno)
Odpowiedz
#17
Panowie mam pytanie odnośnie wyłazu dachowego architekt zaprojektował mi wyłaz przy kominie ten co jest w spiżarni u mnie jest to tylko wentylacyjny i tak sie zastanawiam jaki to ma sens myślę że raczej jak już to lepiej przy kominie w kotłowni ale nie bardzo wiem gdzie go umiejscowić czy ktoś miał ten sam dylemat.
Odpowiedz
#18
jak masz 25 stopni dach to nie lepiej zrobic ławe kominiarską? Najlepiej za kominem zeby go nie bylo widac
Odpowiedz
#19
No właśnie że mam kąt 30 i jest dość stromo więc pasowało by jak najbliżej komina
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu