Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik budowy
#1
Witam wszystkich. My również zdecydowaliśmy się na ten projekt w tym momencie jesteśmy na etapie adaptacji
Budujemy systemem gospodarczym czy się uda czas pokaże :-) 
Główną zmianą w projekcie jest zmiana kątu nachylenia dachu na 30 st. 
Zamiana łazienki z pokojem obok kotłowni ze względu na likwidację okna (wąska działka)
Likwidacja drzwi kotłowni
Powiększenie okien na 180 
W przyszłym tygodniu prawdopodobnie będziemy walczyli z drogą żeby jakoś tymczasowo utwardzić bo działkę mamy w szczerym polu 

Koszty jakie ponieśliśmy na dzień dzisiejszy:
Projekt 1950zł
Adaptacja 2400zł
Wypis wyrys, warunki wodociągów 104zł
Mapka zasadnicza 28zł
Odwiert geologiczny 600zł
Mapka do celów projektowych 700zł
Stal  fi 12-348m, fi 6-402m  1260zł (zbrojenie na ławy już zrobione)

Pozdrawiamy
Odpowiedz
#2
Wiec jest nas "troje" z Lubińskiego rejonu, mam nadzieję, że będzie można zgłaszać się po jakieś rady? Wink
Ja chcę rozpocząć w tym roku.

W jakim celu zmiana nachylenia dachu?
Odpowiedz
#3
A gdzie piotres budujesz? Zmiana nachylenia dachu ze względu na warunki zabudowy co najmniej 30st.
Odpowiedz
#4
Albo Pieszków ( w ten weekend mam z żoną oglądać działkę) lub Niemstów ostatecznie, gmina narzuciła taki warunek?
Odpowiedz
#5
Uważam że obydwie miejscowości fajne :-) tylko kwestia działeczek, uzbrojenia, lokalizacji ich no i ceny :-) my też mieliśmy do wyboru dwie w tej co kupiliśmy pasowała nam lokalizacja ale mamy dużo przeszkód teraz typu droga do utwardzenia i woda kawał drogi do ciągnięcia ale jednak jest to na całe życie i wybraliśmy taka która nam się podobala :-) tak gmina ma takie warunki ale jak się zwiększy nachylenie to i stryszek się troszkę zwiększy także tylko na plus :-)
Odpowiedz


#6
Pozwolenia jeszcze nie ma ale powoli coś się robi :-)
   
   
Odpowiedz
#7
Dzięki dzięki  Smile 
Pozostaje czekać aż zwolni się miejsce   Big Grin
Odpowiedz
#8
Gdzie kupowałeś stal?
Odpowiedz
#9
(17.03.2018, 17:51)Lubin napisał(a): Gdzie kupowałeś stal?

Lubin ul. Ścinawska obok Deko-bau. Kupiłem ze względu na cenę bo od następnego tygodnia miała iść w górę stal
Odpowiedz
#10
Wszystko idzie w górę. Ja mam cennik zimowy który obowiązuje do końca marca. Stal kupowałeś tylko na zbrojenie fundamentów czy kompleksowo na cały dom? Ile płaciłeś?
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu