Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wentylacja grawitacyjna: porady
#1
Witam mam pytanie odnośnie wentylacji na razie z braku funduszy zrobię grawitacyjnie i mam pytanie do tych co u siebie zrobili chodzi mi o jakieś zdjęcia poglądowe jak wyszli z komina rurami to kratek czy w wc łazience dawaliście kratki w suficie jak rozwiązaliście temat pochłaniacza kuchennego . Bym był bardzo wdzięczny bo nie wiem jak się za to zabrać.
Odpowiedz
#2
jak nie masz kasy na rekuperacje to zrób tylko WM ( wentylacje mechaniczną bez odzysku ciepła, a kiedyś dołożysz rekuperator ) najprostsza instalacja z prostym rekuperatorem i projektem to ok 6000zł. Nie ma sensu robić kominów a w przyszłości zmieniać na WM z odzyskiem ciepła
Odpowiedz
#3
lazienki- kratki w suficie(rura spiro w otulinie do komina). Salon kratka w scianie , pochłaniacz rura spiro do komina. Kotlownia kratka w scianie. Mam dwa kominy jak w oryginale. Mieszkam od 5 miesiecy i wszytstko dziala
Odpowiedz
#4
a pokoje? spiżarnia? zimą bez rozszczelnionych okien zimą nie zadziała... a jak zaworku zwrotnego/klapki nie ma to jak dobrze wieje co zamiast wentylować to wdmuchuje powietrze
Odpowiedz
#5
w pokojach nie mam.W spizarni w komin. Okna na mikro albo nawiewniki inaczej nie ma prawa dzialac grawitacja.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu