Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik budowy Halickie .
#31
Wstępnie 3000,

Reszta wyjdzie w praniu
Odpowiedz
#32
adaptacja ogarnięta, czekam na złożenie projektu przez biuro projektowe  o pozwolenie na budowę Big Grin

teraz w międzyczasie , muszę sobie rozrysować (zaprojektować ) kanalizę, wodę i elektrykę, adaptacja tego nie obejmuje , a jest zmiana rozmieszczenia pomieszczeń

moje pytanie, czy można samemu takie rzeczy zaplanować , i kierownik na to pójdzie, czy musi to być zrobione przez gościa z papierami ?
Odpowiedz
#33
Witam ponownie , 07.08 odebrane pozwolenie na budowę.
Tak więc można zaczynać

W międzyczasie przyjechała stał , żwir do murowania , zamówione deski.
Odpowiedz
#34
Na początek zajmę się strzemionami i skręcaniem belek , w międzyczasie koparka i wykop jak u Łukasza , 2metry od osi budynku

Cięcie pręta 6 na strzemiona po 110cm


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#35
ja ustawiłem sobie wszystkie 6 równo, zaznaczyłem markerem gdzie ciąć. kątówka wszystkie naraz jechałem Smile Były drutem zwinięte w jeden pakiet, tak przywieżli
Odpowiedz


#36
Ja to miałem 6 luzem bo przenosiłem , dopiero potem ciąłem, a i kątówka 125 to nie poszalejesz

Kolejne dni jadę dalej tnę wyginam piłuje wiąże przywożę itp.

I dalej


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#37
Dzisiaj tylko dwa trzpienie mało czasu


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#38
Zbrojenie stopy zrobione , deski na szalunku ciąg dalszy,
Wykop lada dzień więc zrobiłem sobie łatę do lasera z detektorem, żeby kontrolować wykop a,pewnie później się przyda


Łata to, dwa profile , po 1.4m koszt 30zl, i dwie miary samoprzylepne z sklepu z dodatkami krawieckimi koszt 3.50szt . Z tyłu kawałek płaskownika i nagwintowany otwór a śrubkę, żeby można było blokować, u mnie to nóżka od starej wagi,


Załączone pliki Miniatury
                               
Odpowiedz
#39
tez takie miałem tylko mniej profesjonalne ;p kawałek łaty, marker i w 5 mninut była miarka Smile do wykopu i do lania ław bo nie szalowałem
Odpowiedz
#40
Jakiego lasera z detektorem będziesz używał ?
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu