Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ceny materiałów 2018
#11
a koło mnie jest producent silki a ja wybrałem solbet Smile
Odpowiedz
#12
(14.03.2018, 19:43)maciej87 napisał(a): ja zamawiałem dzis z dostawą na pon i finalnie 8,5zł i 4,5zł

 Dziś przedzwoniłem do pierwsze hurtownii na jaką trafiłem. Ytong na stanie w cenie 8.7 brutto.

Całość materiałów jaka jest potrzebna  na ściany nośne i działowe ( pustaki, klej, nadproża ) ilość zgodna z kosztorysem Łukasza 11100 brutto ( 23 % VAT)
Odpowiedz
#13
(15.03.2018, 13:58)DanielPZ napisał(a):
(14.03.2018, 19:43)maciej87 napisał(a): ja zamawiałem dzis z dostawą na pon i finalnie 8,5zł i 4,5zł

 Dziś przedzwoniłem do pierwsze hurtownii na jaką trafiłem. Ytong na stanie w cenie 8.7 brutto.

Całość materiałów jaka jest potrzebna  na ściany nośne i działowe ( pustaki, klej, nadproża ) ilość zgodna z kosztorysem Łukasza 11100 brutto ( 23 % VAT)

a dlaczego taki Vat? Dogadaj się z hurtownią i murarzem podpiszą umowę i będzie VAT 8% jak na cele mieszkaniowe.
Odpowiedz
#14
Oferta z wczoraj (Rybnik) bloczek komórkowy H+H kl.500 9,04zł, solbet optimal plus p+w 9,29zł. Ceny brutto.
Odpowiedz
#15
Wiem Maciej. To rozeznanie ale zamówienie chciałem zrealizować już z niższym  Vatem.
Odpowiedz


#16
H+H 8,5zł brutto, solbet 7.6zł brutto. Śląskie
Odpowiedz
#17
8,50 brutto do negocjacji i zależne czy cały materiał będzie u nas brany Mazowsze
Odpowiedz
#18
Uwaga prywatna opinia Smile !
Jak macie mozliwość to poczekajcie do przyszłego roku. Ten boom budowlany zacznie szybko padać. Nie chodzi mi o prywatnych inwesorów tylko o deweloperke. Budują i sprzedają spiesząc się aby do końca roku się wyrobić. Rynek się nasyca i będzie czkawka. Ja planowałem zacząć w tym roku ale poczekam do przyszłego. Ceny materiałów to jakieś szaleństwo.
Odpowiedz
#19
W lubelskim pow. janowski H+H kupiony tydzień temu cały 7,99zł a połówka 4,05zł. Podobno teraz po świętach miał iść w górę. Jeżeli chodzi o dostęp to od ręki bez czekania.
Odpowiedz
#20
(04.04.2018, 11:18)mukdaar napisał(a): Uwaga prywatna opinia Smile !
Jak macie mozliwość to poczekajcie do przyszłego roku. Ten boom budowlany zacznie szybko padać. Nie chodzi mi o prywatnych inwesorów tylko o deweloperke. Budują i sprzedają spiesząc się aby do końca roku się wyrobić. Rynek się nasyca i będzie czkawka. Ja planowałem zacząć w tym roku ale poczekam do przyszłego. Ceny materiałów to jakieś szaleństwo.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu