Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rolety, tak czy nie ?
#1
Koszt samych rolet jest dużo wyższy niż okien.
Odpowiedz
#2
Coś o szczerym polu wiemy  Big Grin a jeśli chodzi o rodzaj rolet nadstawne czy podtynkowe będziesz robił? Mam znajomego i ma nadstawne i jest bardzo zadowolony twierdzi że nic mu nie ciągnie z nich
Odpowiedz
#3
Kiczka otrzymałem wycenę najniższą ze scorpio za 5 600zł z napędem elektrycznym, białe.
Odpowiedz
#4
Na okna 150? A wycenę okien miałeś też? A powiedz jak tam działeczka? Decyzja już zapadła gdzie będziecie budować?
Odpowiedz
#5
Tak, Pieszków , tak okna 150 podaj meila to podeślę Ci wszystkie wyceny jakie otrzymałem, ale z tego co pamiętam, to powiększasz okna.
Odpowiedz


#6
Witam. Moim zdaniem całkowita rezygnacja z rolet nie jest dobrym pomysłem. Jeżeli na decyzje wpływają tylko względy finansowe to raczej poszukałbym oszczędności gdzie indziej na rzecz montażu rolet. Tylko podczas budowy jest szansa aby je poprawnie i estetycznie zamontować bo później wybór jest ograniczony. Lista zalet z faktu ich posiadania jest długa a wadą jest tylko to że trzeba za nie zapłacić Smile  Pozdrawiam
 ..Istota wiedzy polega na tym, by posiadając ją korzystać z niej..
Odpowiedz
#7
Ja wyceny miałem od 4500 do 7 tys za rolety w prądzie bez sterowania. O zasadności nie będę przesądzał ale na pewno się nie zgodzę że rolety droższe są od okien. Dobre okna to ok 11 tys
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#8
gdzie robiłeś wycenę?
Odpowiedz
#9
Jakie macie te okna i rolety? U mnie za nadstawne 11tys w pradzie ze sterowaniem z pilota+przelacznik przy oknie
Odpowiedz
#10
(18.03.2018, 23:04)deeropolskie napisał(a): Okna wg projektu to wyceny mialem od 7-12tysiecy rolety od 3600 do 7500 z 8 silnikam pstryczki proponuje potem brac zeby potem byly wszedzie takie same.  W chyba 7 firmach wyceny. 11tys za same rolety to jakies straszne zdzierstwo nigdy bym nie dal wolal bym niemiec.

Dodam ze podane kwoty z montazem brutto.

Na zewnatrz antracyt w srodku biale i 3 szybowe na szerokim profilu pod wt minimum 2017. Rolety intermo antracyt

Proszę napisz gdzie udało Ci się  znaleźć  rolety   w cenie 3600zł  z silniczkami
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu