Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prąd budowlany - ile to kosztuje naprawdę
#11
Ja miałem 250 metrów koszt pokrył tauron. Kabel w ziemi.
Odpowiedz
#12
(23.04.2020, 21:06)arasss20 napisał(a): Właśnie ja mam pytanie odnośnie prądu. Dotyczy czegoś całkiem innego, ale zapytam. Planuje kupić działkę na której nie ma żadnej skrzynki z prądem, a najblizszy słup jest ok 350-400 m od tej działki. I teraz gdy ja bede chciał podłączyć prad do tej działki  to dostawca pradu  bedzie musiał kopać jakąś dziure z kablem to kto za to ponosi koszty za te 350 m ? ja czy to jest strona dostawcy pradu  ( Energy) ?

musisz wystąpić o warunki, nie zawsze jest możliwość podłączenia od najbliższego słupa. do 200 m jest opłata jest tylko za moc jaką będziesz chciał, a powyżej za każdy metr średnio 40zł netto dodatkowo.
Odpowiedz
#13
To że słup jest w takiej odległości to nie znaczy jeszcze że z tamtad będziesz miał prąd. To określa się w warunkach przyłącza. W Enea masz no 200 m ryczałtem za resztę płacisz. Myślę że taka informację znajdziesz na stronie dostawcy
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#14
Jak wyglądał u Was koszt podłącza skrzyni, a potem samego użytkownika prądu na budowie? Jest zwykła taryfa w tym momencie ( bez odbioru), gdzie bez zużycia płaci się tylko opłaty przesyłowe? Jak u Was wyglądał rachunek za prąd?

Zastanawiam się nad zakupem skrzynki w tej firmie: http://e-skrzynki.pl/ Co o nich sądzicie?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu