Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kosztorys 2020 lubelskie
#11
Fajnie jakbyś pokazał zdjęcia jak to wyglada Smile nie wiem czy w tym wątku czy będziesz zakładał oddzielny Smile
Odpowiedz
#12
ceny ok poza betonem i piachem do zasypaniu tu sporo przepłacone... Rozkład fajny, teraz trochę żałuję że nie wydłużyłem domu żeby powiększyć trochę salon i kuchnie... powodzenia
Odpowiedz
#13
(13.05.2020, 21:07)aarek1404 napisał(a): ceny ok poza betonem i piachem do zasypaniu tu sporo przepłacone... Rozkład fajny, teraz trochę żałuję że nie wydłużyłem domu żeby powiększyć trochę salon i kuchnie... powodzenia
W moich rejonach beton b20 kosztuje średnio po podwyżkach cen jakie były właśnie w lutym nawet 330 / m3, ja płaciłem po 300 bez groszy, co więcej telefon, nie ma problemu, mieli gruchopompę (wszystko w cenie) i okienko pogodowe było , przywieźli i zalali. Zaznaczam że nie wszędzie to takie oczywiste, tym bardziej że jak to w mieście betoniarnie mają dużo umów na grube inwestycje także powiem Ci że jedynie taniej mógłbym w betoniarce mieszać. Generalnie cena to nie wszystko , a czasami dostępność usługi na czas kiedy chcesz to jest ważniejsze.

Piach zasypowy płaciłem po 400 za trzyośkę tj. 20 ton +- (3600 zł = 20 zł /tona) , poszło 9 samochodów , w kosztorysie podałem cenę z 2 autami ziemi na wyrównanie plus praca koparki podczas zasypu i równania działki. Ja piachu tańszego nie znalazłem. 

Tak jak już wspomniałem , nie wykluczone że da się coś zrobić taniej, ale są też inne ważne czynniki. Pozdr
Odpowiedz
#14
Podeslij kilka zdjęć budynku i środka Smile interesuje mnie jak rozwiązałeś ten komin od pieca gazowego i jak prezentuje się układ pomieszczen i cały dom Smile
Odpowiedz
#15
(15.05.2020, 11:20)Dariusz Pe napisał(a): Podeslij kilka zdjęć budynku i środka Smile interesuje mnie jak rozwiązałeś ten komin od pieca gazowego i jak prezentuje się układ pomieszczen i cały dom Smile

widok kominów z zewnątrz, środka nie robiłem, jak pyknę fotki to może coś wrzucę


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz


#16
Dzieki, może żeby nie zaśmiecać wątku to jakbyś mi mógł wyssłać zdjecie calego budynku od frontu Smile wtedy bede miał to lepiej zaobrazowane Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu