Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaloryfer w łazience
#1
Witam jako że kładę rurki w styropianie z wodą i zbliżam się coraz bliżej do podłogówki chciałem zapytać czy montowaliście kaloryfer w łazience jeśli tak to czy zasilaliście go bezpośrednio z kotłowni bo mam jeszcze taką możliwość.
Odpowiedz
#2
Nie mamy i nam nie brakuję
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#3
Pod jeden grzejnik nie warto wstawiać pompki. Ja będę miał grzejnik elektryczny z programatorem. Kąpiesz się, wieszasz rzecznik, ustawiasz na 20min i dowodzenia.
Odpowiedz
#4
Mamy w łazience drabinkę na ręczniki.
Jest zasilana z podłogówki. Poza sezonem grzewczym - grzałką elektryczną.
Zdecydowanie warto Smile
Odpowiedz
#5
Dzięki powiedzcie mi jeszcze na temat grubości wylewki mixokretem u mnie wyszło od 8.5 cm do ok 6cm różnicy czy jest to do akceptacji czy może próbować zniwelować to styropianem jak to u was wyszło.
.
Odpowiedz


#6
Ja w łazience przewidziałem drabinkę, ale elektryczną.
2,5 cm jest do akceptacji, będzie duży bufor ciepła. No chyba, że planujesz siłowniki na podłogówce to wtedy lepiej zniwelować.
Odpowiedz
#7
To może zapytam inaczej jaka jest optymalna grubość wylewki bo właśnie planowałem siłowniki więc czy te 6cm było by np ok jest to najwyższy punkt więc do niego mógł bym się dostosować z resztą styropianu.
Odpowiedz
#8
Rozumiem,że wylewka będzie anhydrytowa. Ok 5-6 cm.
Odpowiedz
#9
Nie zwykła z mixokretu.
Odpowiedz
#10
Z mixokreta to średnio 7 cm. Grubsza wylewka to większa bezwładność i trudniejsze sterowanie termostatami pokojowymi.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu