Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 4.58
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik budowy - miejscowość Sieradz.
Chodziło mi o taras, retrocegłę z salonu pamiętam Smile
Odpowiedz
(03.01.2020, 15:48)kielsis napisał(a): Witam.
A wracając do tarasu powiedz mi co to za cegła jest ta z boku? Normalnie na zaprawę murowane? Masz więcej zdjęć Smile

Cegła - antic firmy DROGBRUK (Błaszki) - https://www.drogbruk.pl/produkty/63-cegla-antic

Klejone na klej atlasu zielony ten żelowy chyba, bynajmniej wyskoelastyczny. Trochę jest zabawy żeby zrobić efekt bezfugowy (tak jakby były poukładane tylko), i dlatego cześć wykonawców nie chciało się tego podjąć Wink
Odpowiedz
A ja mam pytanie odnośnie blachy na dachu. Nie stwarza to problemu podczas deszczu?? Nie słychać tego jakoś przesadnie w domu?? Sam zastanawiam się nad położeniem blachy.
Odpowiedz
Co do blachy na dachu to pamiętaj że parter jest oddzielony od niej strychem nieużytkowym, która stanowi izolację akustyczną.
Odpowiedz
(15.01.2020, 01:53)DABROWSKIM napisał(a): A ja mam pytanie odnośnie blachy na dachu. Nie stwarza to problemu podczas deszczu?? Nie słychać tego jakoś przesadnie w domu?? Sam zastanawiam się nad położeniem blachy.

Dla przypomnienia u mnie jest blacha, papa, pełne deskowanie później poddasze wełna 35 cm i KG. Deszcz słyszę jak uderza o parapety okna, z samego dachu praktycznie nic nie słyszę.

Przy gradzie słychać ale trzeba się wsłuchać i chyba bardziej dźwięk dobiega wtedy przez wentylację.
Odpowiedz


Fajnie ze wrócił temat, akurat zaczynam budowę i można się wzorować Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości
  
Menu