Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elewacje wg. mojej wizji
#1
Witam Smile
ja tak widzę moją wersje na zewnątrz. Widoczne zmiany to duże okno balkonowe w salonie na taras. Okno narożnikowe w kuchni oraz powiększone wszystkie okna z wyjątkiem tego z łazienki i kotłowni.

Po kliknięciu w grafikę pełna rozdziałka.


[Obrazek: domza150tysiecy4.jpg]

[Obrazek: domza150tysiecy2.jpg]
Niemożliwe nie istnieje...
Odpowiedz
#2
Piękna elewacja. Skoro już rozpocząłeś dyskusję to policz proszę jaki jest koszt materiałów i sensowny koszt robocizny Smile
Odpowiedz
#3
Łukasz dales rade  Big Grin
Odpowiedz
#4
super podoba mi się ?nic dodać nic ująć?
Odpowiedz
#5
Czy to okno narożnikowe sporo zmienia w konstrukcji?? dużo zwiększa koszty??
Odpowiedz


#6
Tak naprawdę to koszt samego okna. W tej chwili nie potrafię odpowiedzieć jaka to będzie różnica w zakupie okna w porównaniu do zwykłego.
Co do konstrukcji to minimalny koszt zwiększony może o stówę. (stal, beton) Chyba, że wykonawca zaśpiewa więcej za "udziwnienia"
Niemożliwe nie istnieje...
Odpowiedz
#7
(04.01.2017, 00:14)Łukasz napisał(a): Tak naprawdę to koszt samego okna. W tej chwili nie potrafię odpowiedzieć jaka to będzie różnica w zakupie okna w porównaniu do zwykłego.
Co do konstrukcji to minimalny koszt zwiększony może o stówę. (stal, beton) Chyba, że wykonawca zaśpiewa więcej za "udziwnienia"

Akurat cena okna jest na tym etapie mało znacząca ponieważ nie da się jej przeskoczyć , bardziej mnie interesuje kwiestia wieńca oraz wykonania elementów z betonu , jak wygląda sprawa wytrzymałości konstrukcji w tym narożniku
Odpowiedz
#8
W jakim programie można zrobić wizualizacje zewnętrzna domu ?
Odpowiedz
#9
Ja działam chwilowo w Planer 3D Na stronie Leroy'a.
Jakieś lepsze sugestie ??
Odpowiedz
#10
Łukasz, jakie są wymiary okien w Twojej wersji?
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu