Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
domza150tysięcy na Syberii - Kukowo na Mazurach
#21
Moj "adapter" stwierdzil ze tak ogólnego projektu nie widział w swojej 15 letniej historii. Początkowo nawet nie chciał slyszec o jego adaptacji.Również czepiał sie dachu,instalacji ogrzewania itd. Nasz projekt to maksymalne minimum na pozwolenie.
Odpowiedz
#22
Mój Pan z ekipy też stwierdził że projekt jest hmm ubogi w rysunki konstrukcyjne ale myślę że to z racji na prostotę całej konstrukcji i domu jako takiego. Cuóż budują takie, Łukasz buduje, mieszkają już pewnie niektórzy to znaczy że można. Mój Pan majster stwierdził jeszcze że nazwa projektu jeszcze nic nie znaczy ?
Odpowiedz
#23
W oczekiwaniu na jakieś działania wrzuce kilka zdjęć placu (jeszcze nie) budowy Smile

.jpg   20170717_133926.jpg (Rozmiar: 221.91 KB / Pobrań: 2,363)
.jpg   20170808_195949.jpg (Rozmiar: 240.66 KB / Pobrań: 2,352)
.jpg   20170808_200108.jpg (Rozmiar: 263.94 KB / Pobrań: 2,356)
Odpowiedz
#24
Najnowsze wieści!! Ekipa ugadana. W ciągu kilku dni zaczynamy zabawę Smile Mam nadzieję, że uda mi się wrzucać w miarę regularnie jakieś zdjęcia bo powoli doba zaczyna być dla mnie za krótka Smile
Odpowiedz
#25
Jeszcze w czwartek 19 października wszystko wyglądało niepozornie czyli tak jak na pierwszym zdjęciu ale już w piątek od rana się zaczęło. Na zdjęciach wykopy i wykopy i hałdy z wykopów Smile Okazało się, że  na szczęście nie mam gliny, której się spodziewałem a żwir co ucieszyło mnie niepomiernie Smile Jak oglądałem te wykopy na zdjęciach z innych budów to jakieś takie mizerne, płyciutkie  Smile U nas z racji częściowego podpiwniczenia niezły basen został wykopany. Od piątku z powodu wyjazdu nie nawiedziłem budowy ale dziś zalecę.


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz


#26
http://www.forum.domza150tysiecy.pl/atta...p?aid=1921
Działka marzenie!
Odpowiedz
#27
(25.10.2017, 10:46)DamianSW napisał(a): http://www.forum.domza150tysiecy.pl/atta...p?aid=1921
Działka marzenie!

Dzięki! Nieskromnie powiem że na zdjęciach nie widać całej "okazałości" Big Grin
Odpowiedz
#28
Jak idą postępy? Poproszę o zdjęcia Smile
Odpowiedz
#29
(25.10.2017, 14:43)Or_s0n napisał(a): Jak idą postępy? Poproszę o zdjęcia Smile

Leje niestety  Sad Na działce czekolada ale może uda mi się coś wstawić. Gdyby nie padało tak jak pada to w tym tygodniu zalane mają być ławy  Smile Taki jest plan ale pogoda rządzi na jesieni tak że zobaczymy Smile
Odpowiedz
#30
Dzieje się ciągle. Ekipa nie zwalnia mimo warunków zgodnych z tytułem wątku. Wieje i zimno jak cholera ale udało się na dzień dzisiejszy zalać ławy. Wprawdzie rano stwierdzono mały zawał spowodowany namoknięciem gruntu - ciągle pada - ale szybko usunięto szkopuł i na zalany chudziaku ułożono zbrojenie i zaczęło się zalewanie. Na tę chwilę wyjechała z budowy ostatnia pusta betoniarka i ławy są zalane (zdjęcia robiłem jeszcze przed ostatnią partią betonu). Stay tuned Smile


Załączone pliki Miniatury
                       
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu