Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Narzędzia budowlane
#91
Ja kupiłem kilka lat temu betoniarkę 63 litry (zależało mi na mniejszej) w Juli za 490 zł, do tej pory przeżyła dwie budowy i działa nadal
Odpowiedz
#92
Cześć wszystkim,
Usilnie próbuję na filmach znaleźć jakie bity do wkrętów polecałeś. Łukasz podpowiesz co to był za zestaw? Może ktoś z userów pamięta ?
Pozdrawiam
Odpowiedz
#93
Photo 
To były bity firmy 
POBUILDER jeśli mnie pamięć nie myli Smile
Nie musi być perfekcyjnie, żeby było idealnie


Odpowiedz
#94
A mi się wydaje że to były zwykłe bity Boscha z casto za 50 zł z groszami komplet Smile
 ..Istota wiedzy polega na tym, by posiadając ją korzystać z niej..
Odpowiedz
#95
Ja polecam bity milwaukee te udarowe ze strefą skrętną, Są mega Big Grin Ale ogólnie to wszystkie firmowe będą dobre, byle tylko nie kupować tych cudów ze stali chyba budowlanej...
Odpowiedz


#96
Szukam dobrej wiertarko wkretarki z udarem przy ktorej nie bede sie denerwowal i wytrzyma cala budowe przy pracach w ytongu i drewnie. Ktos cos poleci ?
Odpowiedz
#97
Mam podobny dylemat. poczytałem i póki co znalazłem coś na granicy cena/jakość.
YATO YT-82786 w zestawie z 2ah baterią za ~350 pln
Odpowiedz
#98
Nie wiem czy nie będzie za słaba do prac w drewnie gdzue musi być dobry moment
Odpowiedz
#99
Ja od 6 miesięcy pracuje na wkretarce, kątówce i pilarce tarczowej firmy RYOBI i jestem bardzo zadowolony. Wkrętarka ma wystarczająco mocy a pilarka ciśnie w drewnie aż miło. Z tego co widziałem to są wkrętarki z udarem Ryobi R18PD3-220S cena
520zł z dwoma akumulatorami, oczywiście są lepsze firmy, lepsze maszyny ale to wiąże się z cena ja wziąłem w ciemno bo nikt ze znajomych nie miał tylko tyle co naczytałem się o tej firmie i nie żałuję :-)
Odpowiedz
co do zwykłej wkrętarki to polecam produkty z lidla jedyny minus to taki że zazwyczaj jest jedna bateria ale te 20V są naprawde mocne, jednak jak ktoś szuka malej poręcznej wkrętarki do pracy na drabinie i nie męczącej ręki to polecam bosch seria profesjonal 12V jak ta https://allegro.pl/bosch-gsr-120-li-wkre...22213.html

sam mam wersję 10,8V na 3 bateriach dałem rade rozszalować cały wieniec a było tam trochę wkrętów jest mocna i można dokupić zawsze części i akcesoria sam dokupiłem szybką ładowarkę i dodatkową baterię teraz jedna wkrętarka może pracować cały czas jedna bateria w zapasie a druga w ładowarce na 30 minut i jest pełna
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu