Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Narzędzia budowlane
Nikt nie czyta postów !!!
On nie ma prądu, potrzebuje
mieszadła na akumulator.
Odpowiedz
(11.01.2019, 16:15)Kiczka16 napisał(a):
(11.01.2019, 14:11)gregorrek napisał(a):
(10.01.2019, 20:08)Macios napisał(a): Witam , jaką wkretarke używacie/polecacie do mieszania kleju ?

Witam. Do mieszania kleju to raczej nie musi być nic nadzwyczajnego, każda się nada Smile

Ja mieszałem zwykłą wkrętarką RYOBI i nie było problemu  Smile

I dała radę? A jaki model masz ?
Odpowiedz
Bez problemu. Szpilki z betonu z wieńca nią wykręcałem. WIERTARKO-WKRĘTARKA RYOBI R18DD3-220S 18 V
Odpowiedz
Witam potrzebuję agregat prądotwórczy na budowę jaki wybrac , moze ktos polecic?
Odpowiedz
honda fogo 3001
Odpowiedz


ja mam fogo z tym że tańszy model z silnikiem jakiegoś innego producenta i daje radę szczerze mówiąc nie kupił bym na hondzie bo jest za duża różnica w cenie chyba że bym miał go później wykorzystywać do jakichś większych prac lub zarobkowo na własną budowę wystarczy ten tańszy ważne aby prądnica była dobrej firmy
Odpowiedz
Thumbs Up 
(25.02.2019, 13:52)MateuszK napisał(a): ja mam fogo z tym że tańszy model z silnikiem jakiegoś innego producenta i daje radę szczerze mówiąc nie kupił bym na hondzie bo jest za duża różnica w cenie chyba że bym miał go później wykorzystywać do jakichś większych prac lub zarobkowo na własną budowę wystarczy ten tańszy ważne aby prądnica była dobrej firmy

Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool
 dokładnie piwa mu polać
Odpowiedz
Aha czyli taki fogo da rade? Chodzi mi o duzy fleks , betoniara ,
Odpowiedz
(03.03.2019, 21:31)ADI GARDEN napisał(a): Aha czyli taki fogo da rade? Chodzi mi o duzy fleks , betoniara ,

No Fogo 3001 ma 2,5kW mocy, więc jak podłączysz coś z zapasem to będzie działać.
Duży fleks to jakieś 2,2kW, betoniarka 1,25kW? 
Więc jeżeli w tym samym czasie będziesz używał obu urządzeń to agregat nie da rady tego pociągnąć.
Odpowiedz
(03.03.2019, 22:37)InVictus napisał(a):
(03.03.2019, 21:31)ADI GARDEN napisał(a): Aha czyli taki fogo da rade? Chodzi mi o duzy fleks , betoniara ,

No Fogo 3001 ma 2,5kW mocy, więc jak podłączysz coś z zapasem to będzie działać.
Duży fleks to jakieś 2,2kW, betoniarka 1,25kW? 
Więc jeżeli w tym samym czasie będziesz używał obu urządzeń to agregat nie da rady tego pociągnąć.

da rade bez problemu
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu