Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grupowe zamówienie dachów u Burkietowicza
#41
Dziś gadałem z nimi. Ponoć oddelegowano kogoś od "internetów" do naszej sprawy. Jak tylko się odezwie na pewno dam znać. Na poprzedni odzew czekaliśmy długo..
Niemożliwe nie istnieje...
Odpowiedz
#42
(24.03.2017, 15:43)sadam75 napisał(a): Własnie otrzymałem od Burkietowicza wycenę na standardowy dach "domza150tys" i tu uwaga!! 22 190 netto!!! ktoś mnie pobije? nie rozumiem skąd takie rozbierzności !!!

Nie denerwuj się, tylko najzwyczajniej zadzwoń do nich lub napisz do nich czy zrobią ci ten dach za xxx (wpisz tutaj ile najmniej ci zaoferowała konkurencja - tylko nie przesadź z zaniżaniem) i czekaj za odpowiedzią. Myśle, że teraz jest bumm budowlane. Przetrzymaj ich trochę a myślę, że sami się jeszcze do ciebie odezwą - w międzyczasie zbieraj inne oferty, ale  w przypadku małych producentów obejrz ich robotę i zapytaj użytkowników ich dachów.
Odpowiedz
#43
(30.03.2017, 08:22)Marcin1978 napisał(a):
(24.03.2017, 15:43)sadam75 napisał(a): Własnie otrzymałem od Burkietowicza wycenę na standardowy dach "domza150tys" i tu uwaga!! 22 190 netto!!! ktoś mnie pobije? nie rozumiem skąd takie rozbierzności !!!

Nie denerwuj się, tylko najzwyczajniej zadzwoń do nich lub napisz do nich czy zrobią ci ten dach za xxx (wpisz tutaj ile najmniej ci zaoferowała konkurencja - tylko nie przesadź z zaniżaniem) i czekaj za odpowiedzią. Myśle, że teraz jest bumm budowlane. Przetrzymaj ich trochę a myślę, że sami się jeszcze do ciebie odezwą - w międzyczasie zbieraj inne oferty, ale  w przypadku małych producentów obejrz ich robotę i zapytaj użytkowników ich dachów.

Witam,
Przeglądając wstępnie forum zauważyliśmy Państwa nasuwające się pytania dotyczące kosztów wyceny i konstrukcji dachu wg projektu "domza150tys". Zachęcam Państwa do przesłania zapytań do Naszego działu handlowego (Pani Wioleta 665-023-905; w.kopka@wpwinvest.pl oraz Pan Dominik 601-303-661, d.luczak@wpwinvest.pl), postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości!
   


Załączone pliki Obrazki
   
Odpowiedz
#44
(03.04.2017, 09:18)WPW_Invest napisał(a):
(30.03.2017, 08:22)Marcin1978 napisał(a):
(24.03.2017, 15:43)sadam75 napisał(a): Własnie otrzymałem od Burkietowicza wycenę na standardowy dach "domza150tys" i tu uwaga!! 22 190 netto!!! ktoś mnie pobije? nie rozumiem skąd takie rozbierzności !!!

Nie denerwuj się, tylko najzwyczajniej zadzwoń do nich lub napisz do nich czy zrobią ci ten dach za xxx (wpisz tutaj ile najmniej ci zaoferowała konkurencja - tylko nie przesadź z zaniżaniem) i czekaj za odpowiedzią. Myśle, że teraz jest bumm budowlane. Przetrzymaj ich trochę a myślę, że sami się jeszcze do ciebie odezwą - w międzyczasie zbieraj inne oferty, ale  w przypadku małych producentów obejrz ich robotę i zapytaj użytkowników ich dachów.

Witam,
Przeglądając wstępnie forum zauważyliśmy Państwa nasuwające się pytania dotyczące kosztów wyceny i konstrukcji dachu wg projektu "domza150tys". Zachęcam Państwa do przesłania zapytań do Naszego działu handlowego (Pani Wioleta 665-023-905; w.kopka@wpwinvest.pl oraz Pan Dominik 601-303-661, d.luczak@wpwinvest.pl), postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości!

Witam
Otrzymałem wycenę od WPW invest i dziekuję , i już o wiele lepiej wygląda, IV strefa koszt 18.700 netto
Odpowiedz
#45
Witam
Ja również otrzymałam wycenę od wpw invest i mam pytanie czy lepiej montować wiązary na murłacie czy bezpośrednio na wieńcu
bo mam tańszą wycenę od firmy eraga i to z montażem na murłacie.
Odpowiedz


#46
(19.04.2017, 15:47)Martyna napisał(a): Witam
Ja również otrzymałam wycenę od wpw invest i mam pytanie czy lepiej montować wiązary na murłacie czy bezpośrednio na wieńcu
bo mam tańszą wycenę od firmy eraga i to z montażem na murłacie.

jak dla mnie odpowiedzia jest odpowiedz na pytanie, czy wolisz przybic podbitke do okapu prostego, czy robic podbitke nadbitke do skosnego okapu. Ja wybieram opcje z wiazarem prostym nie opadajacym.
Wydaje mi sie tez ze obie konstrukcje s apoprawne bo daja na nia gwarancje, mi odpowiada taka gdie kazdy wiazar jest mocowany do wienca.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu