Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grupowe zamówienie dachów u Burkietowicza
#21
Dokładnie :Smileie wiem jak się to nazywa fachowo, ale jak widać skumałeś o co mi chodziło Smile
Niemożliwe nie istnieje...
Odpowiedz
#22
(15.02.2017, 22:17)tarkins napisał(a):
(15.02.2017, 18:37)Martyna napisał(a): Montaż transport i wykonanie 16.200 brutto dodam że dom powiększony my będziemy dzwonić i.zamawiać może ktoś jest chętny.

Ja chetny u jakiego producenta w takiej cenie?

http://www.kaluzny-ciesielstwo.pl/oferta.html

(15.02.2017, 23:09)Martyna napisał(a):
(15.02.2017, 22:17)tarkins napisał(a):
(15.02.2017, 18:37)Martyna napisał(a): Montaż transport i wykonanie 16.200 brutto dodam że dom powiększony my będziemy dzwonić i.zamawiać może ktoś jest chętny.

Ja chetny u jakiego producenta w takiej cenie?

http://www.kaluzny-ciesielstwo.pl/oferta.html

tak wyglądają od Pana Kałużnego zdjęcie z budowy u Huberta


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#23
(15.02.2017, 18:37)Martyna napisał(a): Montaż transport i wykonanie 16.200 brutto dodam że dom powiększony my będziemy dzwonić i.zamawiać może ktoś jest chętny.

To chyba najlepsza ofertaSmile
Możesz podesłać ich wycenę do porównania z innymi?
Odpowiedz
#24
(15.02.2017, 23:57)maniekami napisał(a):
(15.02.2017, 18:37)Martyna napisał(a): Montaż transport i wykonanie 16.200 brutto dodam że dom powiększony my będziemy dzwonić i.zamawiać może ktoś jest chętny.

To chyba najlepsza ofertaSmile
Możesz podesłać ich wycenę do porównania z innymi?

Nie mam szczegółów powiedziałam ze chce takie same jak Huberta.
Odpowiedz
#25
(15.02.2017, 18:38)Łukas napisał(a): ....
Tak jak wspominałem wczoraj u Burkietowicza mieli w dniu dzisiejszym dyskutować o naszym projekcie już konkretnie.

Łukasz daj mi znać co wydebatowali, bo na dniach mam dostać umowę więc nie wim czy jeszcze moge ich pocisnąć czy już wszystko utargowane. Big Grin
Odpowiedz


#26
Hej.
Dzisiaj po raz kolejny rozmawiałem z firmą Burkietowicz.
Ustaliliśmy, że na czasie osoba znająca już temat naszego projektu zarejestruje się na forum i pozostanie na miarę możliwości do Waszej dyspozycji.
Osoba siedząca w temacie po uszy. Myślę, że taka forma kontaktu będzie dla Państwa dobrym rozwiązaniem.

Również osoby, które napotykają problemy przy adaptacji odnośnie wiązarów ("co kraj to obyczaj"..) , uzyskają tu pomoc dotyczącą projektu stricte wykonawczego wiązarów, na daną lokalizację.

Pozdrawiam i do dzieła Smile
Niemożliwe nie istnieje...
Odpowiedz
#27
Ja aktualnie czekam na wycenę od Burkietowicza, więc niedługo mam nadzieję, że będę się mógł nią podzielić na forum.
Odpowiedz
#28
(22.02.2017, 12:11)Łukasz napisał(a): Hej.
Dzisiaj po raz kolejny rozmawiałem z firmą Burkietowicz.
Ustaliliśmy, że na czasie osoba znająca już temat naszego projektu zarejestruje się na forum i pozostanie na miarę możliwości do Waszej dyspozycji.
Osoba siedząca w temacie po uszy. Myślę, że taka forma kontaktu będzie dla Państwa dobrym rozwiązaniem.

Również osoby, które napotykają problemy przy adaptacji odnośnie wiązarów ("co kraj to obyczaj"..) , uzyskają tu pomoc dotyczącą projektu stricte wykonawczego wiązarów, na daną lokalizację.

Pozdrawiam i do dzieła Smile

Witam.Dostałem 3 wyceny na dach dwuspadowy.Jedna ze ścianami szczytowymi gotowymi(16000netto).Chciałem zapytać o dwie pozostałe bez ścian szczytowych.(13000 i 12000)Na ile można wysunąć okap przy ścianie szczytowej na samych łatach.Czy tak się w ogóle robi.
Odpowiedz
#29
Big Grin 
Czekamy zatem niecierpliwie na Pana od Burkietowicza, może coś się ruszy.... Smile
Odpowiedz
#30
(22.02.2017, 16:08)soviet napisał(a): Witam.Dostałem 3 wyceny na dach dwuspadowy.Jedna ze ścianami szczytowymi gotowymi(16000netto).Chciałem zapytać o dwie pozostałe bez ścian szczytowych.(13000 i 12000)Na ile można wysunąć okap przy ścianie szczytowej na samych łatach.Czy tak się w ogóle robi.

Co to znaczy ze ścianami gotowymi? Firma produkując wiązary stawia ściany z bloczków?
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu