Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grupowe zamówienie dachów u Burkietowicza
#1
Witam,
na wiosnę planuję zacząć budowę i szukam wykonawcy dachów. Wpadłem na pomysł, żeby złożyć grupowe zamówienie u Burkietowicza. Proszę, żeby poniżej wpisywały się osoby, które w tym roku wiedzą, że zaczną budowę i nie będą robiły zmian konstrukcyjnych i nie przeszkadza im zamówienie wiązarów u Burkietowicza. (osoby, które będą robiły zmiany w dachu też niech się wpiszą - myślę, że też to będzie karta przetargowa). Postaram się wynegocjować dobrą cenę. Jeżeli nie osiągniemy satysfakcjonującej ceny to poprosimy o oferty z innych firm. 
Myślę, że warto spróbować.
Odpowiedz
#2
ja sie pisze bede i tak u nich bral. bede potrzebowal na maj/czerwiec
Odpowiedz
#3
Ja rowniez
Odpowiedz
#4
Już jedno porównanie jest tutaj na forum, burkietowicza i pwpinvest wstawione przez Pepliszon. Miał dać znać czy poszukał coś lepszego. Ja sam też porozsyłałem zapytania i jak na razie to wszystko dużo droższe.
Ja chyba skorzystam z tej oferty i powołam się na nasz projekt "domza150tysięcy"
Najbardziej w tych zamówieniach grupowych chodzi o transport, też próbowałem się dowiedzieć jak to wygląda przy większym zamówieniu. Jeżeli transport byłby w jedno miejsce to można rozmawiać a tak to ciężka sprawa.
Odpowiedz
#5
(12.02.2017, 22:10)maniekami napisał(a): Już jedno porównanie jest tutaj na forum, burkietowicza i pwpinvest wstawione przez Pepliszon. Miał dać znać czy poszukał coś lepszego. Ja sam też porozsyłałem zapytania i jak na razie to wszystko dużo droższe.
Ja chyba skorzystam z tej oferty i powołam się na nasz projekt "domza150tysięcy"
Najbardziej w tych zamówieniach grupowych chodzi o transport, też próbowałem się dowiedzieć jak to wygląda przy większym zamówieniu. Jeżeli transport byłby w jedno miejsce to można rozmawiać a tak to ciężka sprawa.

Niekoniecznie. Poproszę o zniżkę na wiązary z montażem a dowóz niech sobie liczą od kilometra.
Odpowiedz


#6
(12.02.2017, 22:14)klonu1988 napisał(a):
(12.02.2017, 22:10)maniekami napisał(a): Już jedno porównanie jest tutaj na forum, burkietowicza i pwpinvest wstawione przez Pepliszon. Miał dać znać czy poszukał coś lepszego. Ja sam też porozsyłałem zapytania i jak na razie to wszystko dużo droższe.
Ja chyba skorzystam z tej oferty i powołam się na nasz projekt "domza150tysięcy"
Najbardziej w tych zamówieniach grupowych chodzi o transport, też próbowałem się dowiedzieć jak to wygląda przy większym zamówieniu. Jeżeli transport byłby w jedno miejsce to można rozmawiać a tak to ciężka sprawa.

Niekoniecznie. Poproszę o zniżkę na wiązary z montażem a dowóz niech sobie liczą od kilometra.

No warto zapytać. Jak na razie tamta oferta jest najniższa. W porównaniu do burkietowicza 2 tys.
Odpowiedz
#7
Z dowozem to nie koniecznie, bo Burkietowicz i tak dowozi w każde miejsce w Polsce "gratis", większym problemem może być montaż każdy ma inny teren i przy wycenie muszą znać usytuowanie każdej budowy, żeby wiedzieć jaka ekipa i jaki sprzęt będzie potrzebny do montażu w konkretnym terenie (jaki dźwig i jaka ilość ludzi).

Ja aktualnie czekam za umową, miała być w zeszłym tygodniu - po tym mam 7 dni na wpłatę zaliczki żeby była w przyszłości gwarancja ceny.
Odpowiedz
#8
(12.02.2017, 22:14)klonu1988 napisał(a):
(12.02.2017, 22:10)maniekami napisał(a): Już jedno porównanie jest tutaj na forum, burkietowicza i pwpinvest wstawione przez Pepliszon. Miał dać znać czy poszukał coś lepszego. Ja sam też porozsyłałem zapytania i jak na razie to wszystko dużo droższe.
Ja chyba skorzystam z tej oferty i powołam się na nasz projekt "domza150tysięcy"
Najbardziej w tych zamówieniach grupowych chodzi o transport, też próbowałem się dowiedzieć jak to wygląda przy większym zamówieniu. Jeżeli transport byłby w jedno miejsce to można rozmawiać a tak to ciężka sprawa.

Niekoniecznie. Poproszę o zniżkę na wiązary z montażem a dowóz niech sobie liczą od kilometra.

Dokladnie niech wylicza koszt produkcji wiazarów i montazu, a transport do uzgodnienia z kazdym indywidulnie
Odpowiedz
#9
(13.02.2017, 08:57)tarkins napisał(a):
(12.02.2017, 22:14)klonu1988 napisał(a):
(12.02.2017, 22:10)maniekami napisał(a): Już jedno porównanie jest tutaj na forum, burkietowicza i pwpinvest wstawione przez Pepliszon. Miał dać znać czy poszukał coś lepszego. Ja sam też porozsyłałem zapytania i jak na razie to wszystko dużo droższe.
Ja chyba skorzystam z tej oferty i powołam się na nasz projekt "domza150tysięcy"
Najbardziej w tych zamówieniach grupowych chodzi o transport, też próbowałem się dowiedzieć jak to wygląda przy większym zamówieniu. Jeżeli transport byłby w jedno miejsce to można rozmawiać a tak to ciężka sprawa.

Niekoniecznie. Poproszę o zniżkę na wiązary z montażem a dowóz niech sobie liczą od kilometra.

Dokladnie niech wylicza koszt produkcji wiazarów i montazu, a transport do uzgodnienia z kazdym indywidulnie

Witam wszystkich forumowiczówSmile
Widzę że masz podobny pomysł co ja. Już Wam odpowiadam na pytanie.
Zamówienie grupowe wchodzi w grę jeżeli wszyscy zadamawiają w jednym terminie i transport jest najlepiej w jedno miejsce. Wtedy można pomyśleć o jakimś rabacie ale i tak nie ma co oczekiwać zawrotnych kwot. Najbardziej chodzi tutaj o nie przestawianie maszyn na inne wymiary i zrobienie tych samych elementów za jednym razem. Co do transportu wiadomo że nic nie jest gratis, po prostu wliczone jest to w wiązary i tyleSmile
Ja dostałem najkorzystniejszą ofertę od PWPINWEST i zamawiam u nich.
Jeżeli jest ktoś zainteresowany to kontaktujcie się z p. Łuczakiem tel.601303661 i mówcie że dach dla domza150tysiecy. Ja już zamówiłemSmile
Odpowiedz
#10
Hej my zaczynamy w czerwcu mam wycenę od Pana co robił wiązary dla Huberta i na tą drugą budowę. My kata dachu nie zmieniamy jedynie wymiar długość +2 m. Ale to tylko dojdzie jeden czy dwa takiego samego elementu.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu