Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wycena robocizny i materiału na dach
#11
Tu jest dach bez więźby więc trudno porównywać
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#12
Piszcie moze o cenie robocizny krycia wierzchniego (membrana, lacenie, obrobki kominow, montaz rynien itp) latwiej bedzie to porownac.
W okolicach Warszawy cena 45 jest normalna, przy wiekszym prostym dachu mozna zejsc do ok 40 zl/m2. Jesli chce sie deskowanie i papowanie to ok 13-15 zl - do dogadania.
Odpowiedz
#13
Witam

Mam już swoją wycenę za dach:

Wiązary z montażem od Burkietowicza 18600zł netto
Za pokrycie dachówką, wykonanie obróbek, orynnowanie itp lokalna firma z Płocka policzyła sobie 9000zł netto
kosztów samego materiału jeszcze nie mam
napiszcie czy te 9000zł to akceptowalna cena za robocizne
Odpowiedz
#14
W mojej okolicy 40pln/m2 dachówka ze wszystkimi obróbkami itp,a za blache od 25 do 30pln/m2. Kwoty brutto.
Odpowiedz
#15
U mnie, gdzie bym nie atakował to za samo położenie dachówki bez rynny i obrabianie kominów wołają co najmniej 45 zł i to na dachu dwuspadowym
Jeśli chodzi o kopertę z membraną, rynnami i cała resztą 65 zł za m2
Mniej ciężko znaleźć
Odpowiedz


#16
Witam. Ciężko będzie znaleźć konkretną firmę w granicy 40zł za krycie bez konstrukcji z obróbkami, oczywiście to zależy od regionu Polski. Jest to po prostu nieopłacalne z punktu widzenia wykonawcy oczywiście pracującego legalnie i na profesjonalnych narzędziach i zatrudniających ludzi na umowę o pracę. Można szukać kogoś na czarno, ale na własną odpowiedzialność coby po wiatrach nie zbierać dachówek oraz dachówek wyjeżdżających spod gąsiorów z naroża. Jak kogoś nie stać na usługi dekarskie to niech sam się zabierze za zrobienie dachu i na pewno zrobi to lepiej niż ekipy za około 40zł. Pozdrawiam.
Lej wodę, syp piasek nie żałuj materiału.
Odpowiedz
#17
Witam , ile wyceniają wam na chwilę obecną za wiązary ? U mnie najlepsza oferta jak narazie to 19tys netto
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu