Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacyjnie - dostawcy konstrukcji wiazarowej.
#71
Dzięki napisałem do nich choc już „ prawie „ dogadałem się z Burkietowiczem ale jeszcze cyrografu nie podpisałem Smile u mnie montaż około listopada ze zmian kat dachu 35 , dom poszerzony o 4 M dochodzi mi garaz i tez napisałem ze tylko okap prosty mnie interesuje 80 cm od ściany
Odpowiedz
#72
Witam czy ktoś miał do czynienia z tą firmą , czy ktos zamawiał u nich wiązary ??

MW Domy Energooszczędne Spółka z o.o.
SIEDZIBA | ZAKŁAD PRODUKCYJNY



ul. Szkolna 11
(dawna KRN 11)
73-240 Bierzwnik

mobile: +48 730 730 039
biuro: +48 95 768 90 06
e-mail: mw.wiazary@tlen.pl
Odpowiedz
#73
Witam. Miał ktoś doczynienia z firmą A01 z Wrocławia? Jakieś opinie? Dostałem dwie wyceny A01 19160zł netto i wiązar system również Wrocław 26400zł netto.
Ktoś zamawiał z was ostatnio wiazary z dolnośląskiego i może polecić jakąś firmę? Pozdrawiam
Odpowiedz
#74
@Kiczka Mi kierownik Budowy sugerował Burkietowicza- mówił że niby dalej ale cena wyjdzie podobna i jakość niby lepsza on na Wrocław non stop od nich bierze. Więc chyba coś jest na rzeczy. Ja jeszcze jestem daleko wiec to tylko sugestia.
Odpowiedz
#75
(29.09.2018, 06:20)Marekzqz napisał(a): @Kiczka Mi kierownik Budowy sugerował Burkietowicza- mówił że niby dalej ale cena wyjdzie podobna i jakość niby lepsza on na Wrocław non stop od nich bierze. Więc chyba coś jest na rzeczy. Ja jeszcze jestem daleko wiec to tylko sugestia.

Na wycenę burkietowicza też czekam. Pani dzwoniła w sprawie komina w salonie bo jest duży i trzeba jakieś wzmocnienia robić i będzie drożej. Powiedziałem jej że komin w salonie będzie mniejszy  (na jednego pustaka) i ma zrobić wycenę na normalne wiązary także zobaczymy jaką cenę zrobią  Smile
Odpowiedz


#76
Co do komina to w salonie mam 850mm szeroki i nic nie trzeba przerabiać w konstrukcji. Musisz tylko poinformować o tym firmę. Ja mam od burkietowicza i polecam.
Odpowiedz
#77
(28.09.2018, 19:18)Kiczka16 napisał(a): Witam. Miał ktoś doczynienia z firmą A01 z Wrocławia? Jakieś opinie? Dostałem dwie wyceny A01 19160zł netto i wiązar system również Wrocław 26400zł netto.
Ktoś zamawiał z was ostatnio wiazary z dolnośląskiego i może polecić jakąś firmę? Pozdrawiam

A1 ma złą opinię .

A czy ktoś zna firmę Wiązary- Kratowe.pl  Andrzej Śmiatacz Wrocław ?
Odpowiedz
#78
Miałem od nich wyceną najtańszą na dolnym śląsku ale zrezygnowałem na rzecz wiązarów wykonanych przez cieślę- taniej.
Odpowiedz
#79
Witam, czy ktoś zamawiał wiązary w firnie Concept Eindom z Tenczynka/ Grojca? W 2019 mają najkorzystniejszą wycenę (19900 brutto) i są na mapie autoryzowanej przez MITEK , ale nie znaleźliśmy żadnych opinii Smile dla porównania burkietowicz 25 netto....
Odpowiedz
#80
Video 
Witam, rozmawiałem o moim pomyśle chyba z 10 różnymi firmami. Niektórzy odmówili, inni przedstawili zaporowe ceny. I w tym miejscu polecam Wam firmę www.wiazary-kratowe.pl - biuro we Wrocławiu ale jak wiecie czego chcecie to mailowo wszystko można wstępnie ugadać.

Poniżej film z montażu:


Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu