Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacyjnie - dostawcy konstrukcji wiazarowej.
#1
Witam. Z uwagi na to, że żadna z firm, z którymi rozmawiałem nie zdecydowała się konkretnie podejść do tematu i zdobyć tym samym grono klientów postanowiłem, że będę potwierdzał konkretne podmioty.
Zielone nicki oznaczają potwierdzony przeze mnie podmiot.

Proponuję aby potwierdzona firma prowadziła dyskusję na łamach forum. Jest wiele pytań dotyczących konstrukcji, i każdy z całą pewnością chciałby z tej wiedzy skorzystać.
Nie będzie przyzwolenia na zareklamowanie się bez czynnego uczestnictwa w dyskusji z zainteresowanymi osobami.

Na miarę możliwości proszę moderatorów o wrzucanie wszelkich nowych wątków dotyczących w/w tematu do tego działu. Dziękuję i pozdrawiam Smile
Niemożliwe nie istnieje...
Odpowiedz
#2
(03.04.2017, 09:34)Łukasz napisał(a): Witam. Z uwagi na to, że żadna z firm, z którymi rozmawiałem nie zdecydowała się konkretnie podejść do tematu i zdobyć tym samym grono klientów postanowiłem, że będę potwierdzał konkretne podmioty.
Zielone nicki oznaczają potwierdzony przeze mnie podmiot.

Proponuję aby potwierdzona firma prowadziła dyskusję na łamach forum. Jest wiele pytań dotyczących konstrukcji, i każdy z całą pewnością chciałby z tej wiedzy skorzystać.
Nie będzie przyzwolenia na zareklamowanie się bez czynnego uczestnictwa w dyskusji z zainteresowanymi osobami.

Na miarę możliwości proszę moderatorów o wrzucanie wszelkich nowych wątków dotyczących w/w tematu do tego działu. Dziękuję i pozdrawiam Smile

Witam,
W imieniu Firmy WPW Invest pragniemy podziękować za rekomendację Naszej firmy. W razie wszelkich wątpliwości i pytań zachęcam do kontaktu z Naszym działem handlowym. Pragniemy nawiązać z Państwem współpracę, a także rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące konstrukcji dachów w Naszej technologii.
Pozdrawiam
Specjalista ds. Wioleta Kopka
Smile
Odpowiedz
#3
(03.04.2017, 14:26)WPW_Invest napisał(a):
(03.04.2017, 09:34)Łukasz napisał(a): Witam. Z uwagi na to, że żadna z firm, z którymi rozmawiałem nie zdecydowała się konkretnie podejść do tematu i zdobyć tym samym grono klientów postanowiłem, że będę potwierdzał konkretne podmioty.
Zielone nicki oznaczają potwierdzony przeze mnie podmiot.

Proponuję aby potwierdzona firma prowadziła dyskusję na łamach forum. Jest wiele pytań dotyczących konstrukcji, i każdy z całą pewnością chciałby z tej wiedzy skorzystać.
Nie będzie przyzwolenia na zareklamowanie się bez czynnego uczestnictwa w dyskusji z zainteresowanymi osobami.

Na miarę możliwości proszę moderatorów o wrzucanie wszelkich nowych wątków dotyczących w/w tematu do tego działu. Dziękuję i pozdrawiam Smile

Witam,
W imieniu Firmy WPW Invest pragniemy podziękować za rekomendację Naszej firmy. W razie wszelkich wątpliwości i pytań zachęcam do kontaktu z Naszym działem handlowym. Pragniemy nawiązać z Państwem współpracę, a także rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące konstrukcji dachów w Naszej technologii.
Pozdrawiam
Specjalista ds. Wioleta Kopka
Smile

Witam WPW_Invest,
chciałbym otrzymać wycenę, myślę, że reszta użytkowników też będzie zainteresowana podejściem firmy, więc proponuję użyć do tego forum i upublicznić wycenę tutaj.

Termin montażu to sierpień/wrzesień 2017

W załączeniu przesyłam wszystkie niezbędne rzuty.

Obciążenia przyjmowane przez konstrukcję dachu:
1. Pokrycie dachowe, w tym: membrana dachowa 180 g/m2, kontrłata 2,5x6 cm, łata 6x4 cm, DACHÓWKA CERAMICZNA/BETONOWA.
2. Wykończenie podłogi na strychu: deskowanie gr deski 3,2 cm
3. Wykonczenie sufintów w pomieszczeniach perteru: wełna skalna 15 + 20 cm, ruszt stalowy na wieszakach, płyta gipsowo kartonowa
4 Obciążenia wiatrem i śniegiem zgodne z obszarem inwestycji, tj. Wrocanka, gmina Miejsce Piastowe, powiat krośnieński, woj. Podkarpackie.

Proszę o wycenę wraz z transportem i montażem (chciałbym też zobaczyć projektowane przekroje).

Z wyrazami szacunku,
Tomasz Klonowski
klonu1988@gmail.com
tel. 793 749 096

[/quote]


Załączone pliki
.pdf   woda.pdf (Rozmiar: 75.74 KB / Pobrań: 1,237)
.pdf   przekrój a-a.pdf (Rozmiar: 142.93 KB / Pobrań: 1,280)
.pdf   przekrój b-b.pdf (Rozmiar: 160.11 KB / Pobrań: 1,104)
.pdf   parter.pdf (Rozmiar: 315.62 KB / Pobrań: 1,094)
.pdf   kanalizacja.pdf (Rozmiar: 102.15 KB / Pobrań: 1,112)
.pdf   fundamenty.pdf (Rozmiar: 80.77 KB / Pobrań: 1,103)
.pdf   elewacje 2.3.pdf (Rozmiar: 52.77 KB / Pobrań: 1,098)
.pdf   elewacje 1,2.pdf (Rozmiar: 54.18 KB / Pobrań: 1,054)
Odpowiedz
#4
klonu1988
(03.04.2017, 14:26)WPW_Invest napisał(a):
(03.04.2017, 09:34)Łukasz napisał(a): Witam. Z uwagi na to, że żadna z firm, z którymi rozmawiałem nie zdecydowała się konkretnie podejść do tematu i zdobyć tym samym grono klientów postanowiłem, że będę potwierdzał konkretne podmioty.
Zielone nicki oznaczają potwierdzony przeze mnie podmiot.

Proponuję aby potwierdzona firma prowadziła dyskusję na łamach forum. Jest wiele pytań dotyczących konstrukcji, i każdy z całą pewnością chciałby z tej wiedzy skorzystać.
Nie będzie przyzwolenia na zareklamowanie się bez czynnego uczestnictwa w dyskusji z zainteresowanymi osobami.

Na miarę możliwości proszę moderatorów o wrzucanie wszelkich nowych wątków dotyczących w/w tematu do tego działu. Dziękuję i pozdrawiam Smile

Witam,
W imieniu Firmy WPW Invest pragniemy podziękować za rekomendację Naszej firmy. W razie wszelkich wątpliwości i pytań zachęcam do kontaktu z Naszym działem handlowym. Pragniemy nawiązać z Państwem współpracę, a także rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące konstrukcji dachów w Naszej technologii.
Pozdrawiam
Specjalista ds. Wioleta Kopka
Smile

Witam WPW_Invest,
chciałbym otrzymać wycenę, myślę, że reszta użytkowników też będzie zainteresowana podejściem firmy, więc proponuję użyć do tego forum i upublicznić wycenę tutaj.

Termin montażu to sierpień/wrzesień 2017

W załączeniu przesyłam wszystkie niezbędne rzuty.

Obciążenia przyjmowane przez konstrukcję dachu:
1. Pokrycie dachowe, w tym: membrana dachowa 180 g/m2, kontrłata 2,5x6 cm, łata 6x4 cm, DACHÓWKA CERAMICZNA/BETONOWA.
2. Wykończenie podłogi na strychu: deskowanie gr deski 3,2 cm
3. Wykonczenie sufintów w pomieszczeniach perteru: wełna skalna 15 + 20 cm, ruszt stalowy na wieszakach, płyta gipsowo kartonowa
4 Obciążenia wiatrem i śniegiem zgodne z obszarem inwestycji, tj. Wrocanka, gmina Miejsce Piastowe, powiat krośnieński, woj. Podkarpackie.

Proszę o wycenę wraz z transportem i montażem (chciałbym też zobaczyć projektowane przekroje).

Z wyrazami szacunku,
Tomasz Klonowski
klonu1988@gmail.com
tel. 793 749 096

[/quote]

Witam,
Serdecznie dziękuję za przesłanie dokładnych wytycznych dotyczących Państwa projektu. Wszystkie dane zostały przekazane do działu projektowego i przygotujemy dla Państwa ofertę.
Dodatkowo przy wysyłaniu zapytań dotyczących wycen proszę o zaznaczanie informacji czy życzą Państwo sobie stryszek lub poddasze użytkowe i do  jakiego celu będą go Państwo wykorzystywali, bo wtedy na etapie projektu konstrukcji Nasi projektanci zastosują odpowiednie obciążenia.
Pozdrawiam Serdecznie
Odpowiedz
#5
Czy nie zmieniając konstrukcji budynku, można za pomocą dostosowania wiązarów zrobić poddasze użytkowe? Strych na pewno wszyscy będą chcieli jak największy.
Odpowiedz


#6
(05.04.2017, 09:42)klonu1988 napisał(a): Czy nie zmieniając konstrukcji budynku, można za pomocą dostosowania wiązarów zrobić poddasze użytkowe? Strych na pewno wszyscy będą chcieli jak największy.

Odpowiadając na Pana zapytanie,
po konsultacji z projektantem i na podstawie załączonych wymiarów zarówno w projekcie jak i na stronie domza150tys, nie ma możliwości umiejscowienia poddasza użytkowego ze względu na fakt, iż pomieszczenie to byłoby dość niskie(około 1,5m), dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie poddasza nieużytkowego tzw stryszku.
Oczywiście jeśli będą Państwo sobie życzyli, możemy przygotować ofertę porównawczą w wersji ze stryszkiem i bez stryszku, chociaż z własnego doświadczenia zauważyliśmy, że dodatkowa powierzchnia do przechowywania z reguły jest przydatna i w perspektywie czasu i praktyczności na pewno ją Państwo wykorzystacie.
Proszę jeszcze dodatkowo o udzielenie informacji dotyczącej kąta nachylenia dachu.
Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz
#7
25 stopni
Odpowiedz
#8
Do WPW_Invest mam około 125km więc też jestem jak najbardziej zainteresowany ofertą. Prosimy o wycenę z stryszkiem i bez.
Odpowiedz
#9
(05.04.2017, 15:14)gronczo napisał(a): Do WPW_Invest mam około 125km więc też jestem jak najbardziej zainteresowany ofertą. Prosimy o wycenę z stryszkiem i bez.

Witam,
proszę o podanie dokładnej lokalizacji inwestycji, oraz także o przesłanie: rzutu ścian nośnych, rzutu dachu, przekroju oraz danych kontaktowych (e-mail, tel kontaktowy) oraz informacje o pokryciu dachu, kąt nachylenia.
Każde zapytanie ma przygotowywaną ofertę indywidualnie, ponieważ na koszt oferty wpływa również lokalizacja inwestycji (odległość).

Pozdrawiam serdecznie
Specjalista ds sprzedaży
Wioleta Kopka
w.kopka@wpwinvest.pl
Odpowiedz
#10
(05.04.2017, 17:01)kuznia napisał(a): Witam, również prosiłbym o wycenę, woj. Dolnośląskie Miejscowość Śliwice

Witam,
proszę o przesłanie: rzutu ścian nośnych, rzutu dachu, przekroju oraz danych kontaktowych (e-mail, tel kontaktowy) oraz informacje o pokryciu dachu, kąt nachylenia.
Każde zapytanie ma przygotowywaną ofertę indywidualnie, ponieważ na koszt oferty wpływa również lokalizacja inwestycji (odległość).

Pozdrawiam serdecznie,
Wioleta Kopka
Specjalista ds sprzedaży
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu