Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kosztorys domu a kredyt hipoteczny
#1
Witam,
Chciałem zapytać czy ktoś z forumowiczów robił kosztorys dla budynku Pana Łukasza dla celów oszacowania wartości nieruchomości dla banku aby móc określić zdolność dla kredytu hipotecznego?
Pozdrawiam Kamil
Odpowiedz
#2
Info będę miał 30 czerwca jak do tego podejdzie bank
Odpowiedz
#3
A do jakiej kwoty planujesz kredyt i w jakim banku? Pytam bo każdy bank ma inny kosztorys do wypełnienia. 
My zrobiliśmy kosztorys dla banku PKO BP i dostaliśmy kredyt na budowę  Big Grin
A jednak jest możliwe to co wydaję się niemożliwe  Big Grin
Odpowiedz
#4
Raczej PKO BP , ale złożone wnioski do 3 banków, planujemy 280 tys. A Tobie ile dali ??
Odpowiedz
#5
My z banku wzieliśmy 230.000 - był dla nas najbardziej przyjazny  Big Grin
A jednak jest możliwe to co wydaję się niemożliwe  Big Grin
Odpowiedz


#6
diablateczko, jeśli można zapytać, to jak szacujecie - na jaki stan wam wystarczy tych pieniążków?
Nie orientuje sie w kredytach - możesz powiedzieć tak mniej więcej na ile lat taki kredyt i ile trzeba oddac w sumie?
W przyszłości też byśmy chcieli wybudować ten domek (działka jest) i tak narazie "rozpoznaje temat".
Odpowiedz
#7
To wszystko zależy w jakim standardzie to zrobi i ile sam zrobi. My będziemy brali miedzy 260-270 tys.
Odpowiedz
#8
Jak narazie pieniżków nam wystarcza - wegług naszego założenia -na to co do tej pory jest zrobione,  Smile myślę że w 200.000 zamkniemy się ze wszystkim, tzn.aby już zamieszkać - dodatkowo jeszcze tylko musimy zapłacić za elektrykę i kanalizacje podwykonawcom a już resztę zrobimy sami i to nas ratuje, że nie trzeba będzie płacić podwykonawcom Smile
kredyt wzieliśmy na 20lat, rata wyniesie ok.1500, i dodatkowomamy do spłaty ok.90.000
A jednak jest możliwe to co wydaję się niemożliwe  Big Grin
Odpowiedz
#9
Ja sam akurat elektrykę i hydraulike zrobię. Jedynie z murowania itd to jestem slaby. Nie wszystko można potrafić.
Odpowiedz
#10
Co do kredytu Bank Spółdzielczy ma dobrą oferte Nam proponowali 200tys rata 1400 na 20lat plus taki ze tylko 50tys odsetki ....
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu