Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuj- pom czy ktoś buduje domek z tego projektu?
#1
Witam i mam pytanie jak w temacie. Wiadomo że nie wszystkie osoby które kupiły projekt od Łukasza i zaczęły budowę chcą się dzielić fotorelacjami z budowy. I tu moje pytanie czy ktoś z forumowiczów rozpoczął budowę w Kuj-pom? Bardzo chcielibyśmy zobaczyć na żywo budynek. Dokładnie chodzi o okolice Grudziądz, Chełmno, Świecie. Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
(25.06.2017, 17:12)sternik napisał(a): Witam i mam pytanie jak w temacie. Wiadomo że nie wszystkie osoby które kupiły projekt od Łukasza i zaczęły budowę chcą się dzielić fotorelacjami z budowy. I tu moje pytanie czy ktoś z forumowiczów rozpoczął budowę w Kuj-pom? Bardzo chcielibyśmy zobaczyć na żywo budynek. Dokładnie chodzi o okolice Grudziądz, Chełmno, Świecie. Pozdrawiam

Witam podpinam się pod pytanie jednak bardziej interesują mnie okolice Bydgoszczy, Inowroclawia, a nawet Gniezna w Wielkopolsce. Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
Na forum jest watek budowy z okolic Inowroclawia
Odpowiedz
#4
(25.06.2017, 21:44)spedek1 napisał(a): Na forum jest watek budowy z okolic Inowroclawia

Tak wiem ale może jest ktoś jeszcze kto buduje lub zamierza budować według tego projektu bez zakładania dziennika
Odpowiedz
#5
Hej...ja bede zaczynal w 2018 -okolice Bydgoszczy
Odpowiedz


#6
hej mnie interesuje ten projekt i może zacznę w 2018 ,ale najpierw papiery i działka do załatwienia jest
jestem z Gniewkowa
Odpowiedz
#7
Hej...u mnie dzialka juz jest i z adaptacja walcze...jak co to mam dzialke na sprzedaz w Łubiance...pozdrawiam
Odpowiedz
#8
(30.10.2017, 05:49)bedmundo napisał(a): Hej...ja bede zaczynal w 2018 -okolice Bydgoszczy

Witam kiedy dokladnie ruszacie z budowa i gdzie, centrum bydgoszczy, jakies zmiany w projekcie, tez m.zamiar budowac nie wiem czy e tym roku
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu