Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przywitaj się
Cześć.
Jak wszystko pójdzie dobrze, to nowe 106m2 powstanie pod Opolem. Narazie jest upatrzona działka. Ps. forum jest świetneSmile pozdrawiam wszystkich!
Odpowiedz
Witam slowikow,a gdzie pod Opolem chcesz sie budować?
My z żona startujemy teraz w lutym,tzn jak bedize pogoda,materiały kupione firma dogadana tylko ruszać.
My w Dziekanstwie będziemy sie lokalizować.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Witam wszystkich. Dziękuje Łukasz za stworzenie tak wspaniałej idei i wielu praktycznych lekcji. Dzieki też wszystkim za rozwój tego forum bo można też z niego wiele wynieść. Mam nadzieję i że ja niedługo nabęde projekt i ruszę ze swoją przygodą. Pozdrawiam wszystkich
Odpowiedz
Big Grin 
Dzień dobry wszystkim. Forum cacuszko.  Smile
Odpowiedz
Witam wszystkich, mimo przeciwności losu mam nadzieję, że w Marcu ruszam z budową.
Odpowiedz

Cześć wszystkim pozdrowienia z Lubelszczyzny
Odpowiedz
Cześć, pozdrowienia ze Śląska Cieszyńskiego
Odpowiedz
Witam wszystkich forumowiczów :Smile

Projekt kupiony w ub.roku od p.Łukasza teraz czekamy na pozwolenie, możę w tym roku uda się fundamenty zrobić.
Odpowiedz
Witajcie Smile Jestem już praktycznie na finiszu zakupu działki budowlanej Smile Mam zamiar sam wraz z zoną i zdolnym teściem wybudować Maly domek. Nie wiem jeszcze czy finalnie zdecyduje sie na ten projekt ale uwazam ze te forum to jedne wielkie zbawienie Smile Łukasz robi swiętną "robotę" i jest doskonalym dowodem na to, iż mozna robic to co sie kocha a przy tym pomagac innym i zarabiac grupy Hajs Smile Pozdrawiam Wszystkich Smile
Odpowiedz
Cześć wszystkim budujący ten domek.
Działka jest więc mam nadzieję że dołączę do grona budujących.
Pozdrawiam Szymon z Wielkopolski.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Menu