Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przywitaj się
Witam wszystkich Smile już od dłuższego czasu obserwuję poczynania Łukasza na Jego kanale na Youtube. Jestem szczerze zainteresowany projektem. Mam nadzieje,ze uda mi się tu zdobyć wiele potrzebnych informacji. 
Pozdrawiam  Smile
P.s. jestem z Koszalina, ktoś jeszcze?
Odpowiedz
Witam wszystkich.
Aktualnie poszukuję działki. Jak już uda się takową znaleźć, to planuję właśnie ten projekt.

Pozdrawiam,
Krystian - Szczecin
Odpowiedz
Witam serdecznie
Projekt już mamy, działka aktualnie czeka na mpzp który ma być ukończony w przyszłym roku.

Pozdrawiam Adrian
Odpowiedz
Witam. Szacun dla Łukasza za jego kanał.
Odpowiedz
Witam!
Działka jest
teraz czas na własny dom!

Pozdrawiam
Odpowiedz


Witam.
Rozpoczynam budowę w województwie Dolnośląskim, domek innego projektu Wink, czy nie będzie problemu jeśli zamieszczę mój dziennik budowy w odpowiednim dziale?
Jestem przekonany, że znajdę na tym forum wiele pomocy na temat samodzielnej budowy swojej chałupki Smile

pozdrawiam Krzysztof
Odpowiedz
Z tego co się orientuję, to Łukasz przyjął stanowisko, że forów budowlanych jest mnóstwo i nie ma sensu tworzyć kolejnego, powielającego tematykę. To forum ma dotyczyć konkretnie domuza150.
Czytać i rozmawiać nikt Ci nie zabroni. Zawsze coś skorzystasz. Ale już publikować zdjęcia innego projektu niekoniecznie jest sens.
Odpowiedz
Przywitowywuję się Wink

Pytanko. Co z zamkniętymi tematami? Chce hasło ale twierdzi, że nie jest prawidłowe. Potrzebny jakiś kolejny stopień wtajemniczenia?
Odpowiedz
Chodzi Ci o dział dot. budowy garażu do 35m2?
Trzeba kupić projekt tej konstrukcji, aby uzyskać dostęp do tej części forum.
Odpowiedz
Witam wszystkich !
Łukasza oglądam chyba już od samego początku , ale na forum dopiero od kilkunastu dni Wink
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu