Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Papierologia
#41
Pytam bo dostałem 1 mapkę a teraz czytam w necie, że ludzie brali po kilka sztuk od geodetów.
Odpowiedz
#42
(22.01.2018, 20:55)retronora napisał(a): Pytam bo dostałem 1 mapkę a teraz czytam w necie, że ludzie brali po kilka sztuk od geodetów.

Brałem tylko mapę w wersji elektronicznej, na płytce.
Tak chciała architekt.
Odpowiedz
#43
(22.01.2018, 22:18)Michał G. napisał(a):
(22.01.2018, 20:55)retronora napisał(a): Pytam bo dostałem 1 mapkę a teraz czytam w necie, że ludzie brali po kilka sztuk od geodetów.

Brałem tylko mapę w wersji elektronicznej, na płytce.
Tak chciała architekt.


Węź wiecej mapek mi dał 3 szt i musiałem kserować nie zaszkodzi a przydadzą się
Robisz sam zrób to tak, byś był sam zadowolony a nie ktoś inny..
Odpowiedz
#44
Plan zagospodarowania terenu, działki - jakie kwoty brali od Was adaptujący za to? Liczyli to jako całkiem osobną część czy wszystko razem z adaptacją budynku? Działkę mam dużą ponad 60a.
Odpowiedz
#45
(24.01.2018, 20:24)retronora napisał(a): Plan zagospodarowania terenu, działki - jakie kwoty brali od Was adaptujący za to? Liczyli to jako całkiem osobną część czy wszystko razem z adaptacją budynku? Działkę mam dużą ponad 60a.

Witam. W moim przypadku plan zagospodarowania terenu został zrobiony prze architekta wraz z adaptacją, bez żadnych dodatkowych opłat.
 ..Istota wiedzy polega na tym, by posiadając ją korzystać z niej..
Odpowiedz


#46
Witam w Lutym także rozpoczynam batalię z papierami itp...warunki zabudowy już są,teraz krok po kroku reszta,budowa na Dolnymśląsku, oczywiście projekt będzie Łukasza...pozdrawiam
Odpowiedz
#47
Szukam osoby w okolicy Gorzowa Wlkp. która zrobi adaptacje sanitarną projektu, rozmawiałem póki co z dwoma firmami i wołają po ok. 2k za samą sanitarkę (zmieniłem położenie kotłowni w projekcie, planuje ogrzewanie gazowe oraz rekuperacje).
Odpowiedz
#48
Na forum Łukasz zamieścił kilka osób polecanych z Myśliborza.
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#49
(27.01.2018, 18:40)daniel-03 napisał(a): Szukam osoby w okolicy Gorzowa Wlkp. która zrobi adaptacje sanitarną projektu, rozmawiałem póki co z dwoma firmami i wołają po ok. 2k za samą sanitarkę (zmieniłem położenie kotłowni w projekcie, planuje ogrzewanie gazowe oraz rekuperacje).

Jestem z Gorzowa. Za całą adaptację (m. in. takie zmiany jak Ty) płaciłem 2600 zł. Dodatkowo 600 zł za projekt przyłącza wody i kanalizy.
Namiary na architekta podałem w dziale "Usługi i dostawcy materiałów / adaptacja projektu".
Żeby nie zaśmiecać koledze jego wątku, zapraszam na PRIV.
Odpowiedz
#50
Mam ogromną prośbę mam zakupiony projekt lustrzane odbicie na etapie adaptacji wyszło jednak że budynek będzie stawiany w wersji podstawowej, ze zmianą nie będzie problemu. Potrzebuje jednak skanów z projektu wersja podstawowa zawierające te strony projektu ukazujące warunki techniczne (szkice, wymiary elementów budynku w wersji podstawowej) będzie to bardziej dla mnie czytelne przy realizacji budowy.
Niestety Łukasz nie odpowiada na moje wiadomości cała nadzieja w posiadaczach projektu w wersji podstawowej.

Jeśli ktoś będzie w stanie mi przesłać proszę o wiadomość priv
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu