Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień 41 - budowa domu dzień po dniu. Montaż łat pod gąsiory. Wyrównanie komina.
#1
    W dniu dzisiejszym na miarę możliwości i pogody zabrałem się za przygotowanie powierzchni komina do ostatecznego wykończenia. Z uwagi na pogodę i bardzo wysoką temperaturę podrównany został tylko jeden komin. Rozszalowana płyta betonowa z drugiego komina.
Bez raków i wszystko zgodnie z planem.

    W między czasie chłopaki rozmierzali połać pod dachówki abyśmy mogli odpocząć od docinania dachówek na narożnikach dachu.
Dzięki rozmierzeniu mamy pewność, że nie będzie niespodzianek jak będziemy kontynuowali układnie dachówek.
Udało się jeszcze zamocować łaty na uchwytach.
Chłopaki zostają do poniedziałku sami na placu boju. Zostawiłem drugą kamerę i mam nadzieję, że się skuszą coś nakręcić Smile

Niemożliwe nie istnieje...
Odpowiedz
#2
Byłem, sprawdziłem, robota fachowców nie ma co. Szkoda że deszcz padał bo Kawy i Koguta nie zastaliśmyWink. Dom na żywo robi jeszcze lepsze wrażenie. Projekt juz mamy teraz trzeba być cierpliwym. A "folia" na dachu robota 1 klasa lało a w środku sucho tylko wokół kominów lekko mokro ale wiadomo nie sa skończone. Pozdrawiamy ekipe Ola i Bartek.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu