Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiązary od cieśli
#11
Cena to ciutkę ponad 10 tysięcy za wiązary z montażem. Czekam na montaż, ale przez pogodę wszyscy majstrowie w mojej okolicy mają obsuwę Smile Dekarz podjął się tego i szczerze mówiąc wyglądają solidnie, lecz jak to ujął " roboty z tym tyle, że w tym czasie dwie zwykłe więźby by zrobił". Aa, u mnie kąt to 30 stopni i brak stryszku. Fotki wstawię po montażu.
Odpowiedz
#12
(02.11.2017, 22:05)krzysiek1986 napisał(a):
(02.11.2017, 21:38)maciej87 napisał(a): Jak zmierzyć ugięcia wiązarów po założeniu dachówki dowiesz się z filmiku Łukasza Smile sposobem domowym
Ale kierownik musiał to zrobić wcześniej skoro nie był pewny tego więc nie zezwolił by na ich montaż. Te wiązary od Burkiewicza na których pracuje Łukasz to bardzo ładnie się prezentują, ja niestety miałem nie"przyjemność " kryć dach na wiązarach wykonanych przez firmę X i powiem szczerze że więźbe po ciemku bym lepiej wyciął. Pozdrawiam

Moze warto podac nazwe tej firmy X aby nikt wiecej nie mial nieprzyjemnosci wtopic kasy
Odpowiedz
#13
(09.11.2017, 00:23)spedek1 napisał(a):
(02.11.2017, 22:05)krzysiek1986 napisał(a):
(02.11.2017, 21:38)maciej87 napisał(a): Jak zmierzyć ugięcia wiązarów po założeniu dachówki dowiesz się z filmiku Łukasza Smile sposobem domowym
Ale kierownik musiał to zrobić wcześniej skoro nie był pewny tego więc nie zezwolił by na ich montaż. Te wiązary od Burkiewicza na których pracuje Łukasz to bardzo ładnie się prezentują, ja niestety miałem nie"przyjemność " kryć dach na wiązarach wykonanych przez firmę X i powiem szczerze że więźbe po ciemku bym lepiej wyciął. Pozdrawiam

Moze warto podac nazwe tej firmy X aby nikt wiecej nie mial nieprzyjemnosci wtopic kasy

Postaram się dowiedzieć gryż nie ja zlecałem wykonanie wiązarów tylko wykonywałem pokrycie, fakt przyjechali zaczęli poprawiać ale połaci prawidłowo nie wyprowadzili, trzeba było się pomęczyć. Pozdrawiam
Lej wodę, syp piasek nie żałuj materiału.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu