Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowa domu Łęg Tarnowski (Tarnów Małopolska)
Witam. Niestety nie mogę się pochwalić że skończyłem ponieważ dopiero dojechał mi blacha na dach ta część co brakło. Ale zato udało mi się rozprowadzić troszkę przewodów. A do tego walec troszkę ubil i wyrównał mi podjazd aż się miło zrobiło wszystkie pustaki gruzy rozsypaly się w mak

Załączone pliki Miniatury

Robisz sam zrób to tak, byś był sam zadowolony a nie ktoś inny..
Odpowiedz
Co to za Komin?
Odpowiedz
Layer 2 duo spaliowy, gazowy wentylacyjny
Odpowiedz
Właśnie rozważałem ten komin. Cena zabija, mi zaproponowano 4700 za 8 metrów tego komina. Jak to u Ciebie cenowo wyglądało? Czy można zobaczyć zdjęcia?
Odpowiedz
3000 netto +690vat wysokość tak jak w projekcie nawet wyżej 10cm 5.60
Odpowiedz

Pytanie dla tych co już są po elektryce. Jakie macie bezpieczniki? Proszę o pomoc i informację czy ktoś montował coś z tego co wrzuciłem

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
(04.11.2018, 19:46)fraczek84 napisał(a): Pytanie dla tych co już są po elektryce. Jakie macie bezpieczniki? Proszę o pomoc i informację czy ktoś montował coś z tego co wrzuciłem

Ja z Hagera mam tylko przełącznik na agregat iz F&F przełącznik faz. Podobno najlepiej robić wszystko z jednej marki, u mnie wybór padł na Eaton.
Odpowiedz
(04.11.2018, 21:00)sebjasz napisał(a):
(04.11.2018, 19:46)fraczek84 napisał(a): Pytanie dla tych co już są po elektryce. Jakie macie bezpieczniki? Proszę o pomoc i informację czy ktoś montował coś z tego co wrzuciłem

Ja z Hagera mam tylko przełącznik na agregat iz F&F przełącznik faz. Podobno najlepiej robić wszystko z jednej marki, u mnie wybór padł na Eaton.

sebjasz, jak masz rozwiązanie przęłączanie na agregat ?
Odpowiedz
O automatycznym mysle o podpieciu całego domu będę lpotrzebowal w tedy z 3szt narazie ciężko mi się za to zabrać jeszcze mam do dokończenie kuchnie, puścić 2 obwody i łazienkę rozprowadzić do gniazdek, a i sterowanie roletami też do rozprowadzenia kable. I tu się zastanawiam co zainstalować by potem niemowic a mogłem sobie zrobić był czas było miejsce... Podpowiedźcie co macie
Odpowiedz
(05.11.2018, 06:45)fraczek84 napisał(a): O automatycznym mysle o podpieciu całego domu będę lpotrzebowal w tedy z 3szt narazie ciężko mi się za to zabrać jeszcze mam do dokończenie kuchnie, puścić 2 obwody i łazienkę rozprowadzić do gniazdek, a i sterowanie roletami też do rozprowadzenia kable. I tu się zastanawiam co zainstalować by potem niemowic a mogłem sobie zrobić był czas było miejsce... Podpowiedźcie co macie

odnośnie rolet to wszystkie dociągnąłem do szafki - rozdzielni na stryszku, gdzie w przyszłości będę mógł zrobić pełną automatykę.
Dzisiaj ze względu na finanse sterowanie idzie przez przełączniki na ścianie koło włączników światła. Oczywiście wszystkie przechodzą przez wspomnianą rozdzielnię. Rozdzielnia zasilona z szafki głównej, gdzie posiada różnicówkę - wiadomo S w szafce głównej i odrobinę słabsza w rozdzielni rolet.
Rozdzielnia na strychu na tyle duża, ze pomieści sterowanie poszczególnych rolet jak i zegar i inne bajery
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Menu