Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowa domu Łęg Tarnowski (Tarnów Małopolska)
Co to za Komin?
Odpowiedz
Layer 2 duo spaliowy, gazowy wentylacyjny
Robisz sam zrób to tak, byś był sam zadowolony a nie ktoś inny..
Odpowiedz
Właśnie rozważałem ten komin. Cena zabija, mi zaproponowano 4700 za 8 metrów tego komina. Jak to u Ciebie cenowo wyglądało? Czy można zobaczyć zdjęcia?
Odpowiedz
3000 netto +690vat wysokość tak jak w projekcie nawet wyżej 10cm 5.60
Robisz sam zrób to tak, byś był sam zadowolony a nie ktoś inny..
Odpowiedz
Pytanie dla tych co już są po elektryce. Jakie macie bezpieczniki? Proszę o pomoc i informację czy ktoś montował coś z tego co wrzuciłem


Załączone pliki Miniatury
                                   
Robisz sam zrób to tak, byś był sam zadowolony a nie ktoś inny..
Odpowiedz


(04.11.2018, 19:46)fraczek84 napisał(a): Pytanie dla tych co już są po elektryce. Jakie macie bezpieczniki? Proszę o pomoc i informację czy ktoś montował coś z tego co wrzuciłem

Ja z Hagera mam tylko przełącznik na agregat iz F&F przełącznik faz. Podobno najlepiej robić wszystko z jednej marki, u mnie wybór padł na Eaton.
Odpowiedz
(04.11.2018, 21:00)sebjasz napisał(a):
(04.11.2018, 19:46)fraczek84 napisał(a): Pytanie dla tych co już są po elektryce. Jakie macie bezpieczniki? Proszę o pomoc i informację czy ktoś montował coś z tego co wrzuciłem

Ja z Hagera mam tylko przełącznik na agregat iz F&F przełącznik faz. Podobno najlepiej robić wszystko z jednej marki, u mnie wybór padł na Eaton.

sebjasz, jak masz rozwiązanie przęłączanie na agregat ?
Odpowiedz
O automatycznym mysle o podpieciu całego domu będę lpotrzebowal w tedy z 3szt narazie ciężko mi się za to zabrać jeszcze mam do dokończenie kuchnie, puścić 2 obwody i łazienkę rozprowadzić do gniazdek, a i sterowanie roletami też do rozprowadzenia kable. I tu się zastanawiam co zainstalować by potem niemowic a mogłem sobie zrobić był czas było miejsce... Podpowiedźcie co macie
Robisz sam zrób to tak, byś był sam zadowolony a nie ktoś inny..
Odpowiedz
(05.11.2018, 06:45)fraczek84 napisał(a): O automatycznym mysle o podpieciu całego domu będę lpotrzebowal w tedy z 3szt narazie ciężko mi się za to zabrać jeszcze mam do dokończenie kuchnie, puścić 2 obwody i łazienkę rozprowadzić do gniazdek, a i sterowanie roletami też do rozprowadzenia kable. I tu się zastanawiam co zainstalować by potem niemowic a mogłem sobie zrobić był czas było miejsce... Podpowiedźcie co macie

odnośnie rolet to wszystkie dociągnąłem do szafki - rozdzielni na stryszku, gdzie w przyszłości będę mógł zrobić pełną automatykę.
Dzisiaj ze względu na finanse sterowanie idzie przez przełączniki na ścianie koło włączników światła. Oczywiście wszystkie przechodzą przez wspomnianą rozdzielnię. Rozdzielnia zasilona z szafki głównej, gdzie posiada różnicówkę - wiadomo S w szafce głównej i odrobinę słabsza w rozdzielni rolet.
Rozdzielnia na strychu na tyle duża, ze pomieści sterowanie poszczególnych rolet jak i zegar i inne bajery
Odpowiedz
Dopiero będzie montowane, rozlacza zasilanie całego domu, zostanie zasilanie lodówki i część oświetlenia zasilana ewentualnie z agregatu.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości
  
Menu