Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dach
#11
Jaki wysoki wieniec ? 30 cm ?

Dokładnie. Zgodnie z projektem.

W takim razie na gotowo pomieszczenia będziesz miał na wysokie na 2,60 m bo widzę 14 warstw Ytong. Też tak chyba zrobię bo nie chce mi się ciąć ręcznie bloczków na pół żeby ostatnią warstwę zrobić na 10 cm
Odpowiedz
#12
(14.12.2017, 21:42)enter17 napisał(a): W takim razie na gotowo pomieszczenia będziesz miał na wysokie na  2,60 m  bo widzę 14 warstw Ytong. Też tak chyba zrobię bo nie chce mi się ciąć ręcznie bloczków na pół żeby ostatnią warstwę zrobić na 10 cm

No jakoś tak to chyba wyjdzie Wink  Zobaczymy w praniu. W każdym bądź razie będę się starał ominąć wieniec. Z sufitem można zejść na rolety, bo drzwiczki inspekcyjne są od zewnątrz. Nie wiem tylko, czy uda się jakoś rozsądnie zamontować wtedy profil UD na ścianie.
Odpowiedz
#13
Daszek przykryty membraną i nabite kontrłaty. Dachówka już czeka na placu boju. Mam nadzieję, że do końca grudnia uda się postawić szczyty i dokończyć dach.

[Obrazek: 1.jpg?screen][Obrazek: 2.jpg?screen][Obrazek: 3.jpg?screen][Obrazek: 4.jpg?screen][Obrazek: 5.jpg?screen][Obrazek: 6.jpg?screen][Obrazek: 7.jpg?screen][Obrazek: 8.jpg?screen][Obrazek: 9.jpg?screen]
Odpowiedz
#14
(16.12.2017, 22:38)deeropolskie napisał(a): Czy przy takim sposobie łacenia dachowki wyjdą napewno równo w rzędach?

Big Grin 
Na pewno nie. Łaty są przybite tylko "na sztukę" - jako stopnie. Właściwe łacenie dopiero przede mną Wink
Odpowiedz
#15
Witam. Kto wykonywał te ostanie pary krokwi poza szczytem?
Lej wodę, syp piasek nie żałuj materiału.
Odpowiedz


#16
(17.12.2017, 14:28)krzysiek1986 napisał(a): Witam. Kto wykonywał te ostanie pary krokwi poza szczytem?

Całość od Burkietowicza. A czemu?
Odpowiedz
#17
Witam
Kiedy ścianki działowe?
Odpowiedz
#18
(18.12.2017, 20:17)adamski1209 napisał(a): Witam
Kiedy ścianki działowe?

Po szczytach i dachu. Styczeń/luty okna, zamykam budę i zaczynam działać Big Grin
Odpowiedz
#19
Witam. Pewnie takie pytania już padały ale zaryzykuję. Jakie są aktualne ceny wiązarów od Burkietowicza. Ja dostałem 24 tys netto. Drogo??
Odpowiedz
#20
Ja na kopertę dach oryginał z dom za 150 najtańsza ofertę mam 20 ,potem Burkietowicza te 24 i nie wiem czy warto się decydowac
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu